PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Podforum studenata postidplomskog studija (II ciklus) Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
lilki
Posts: 108
Joined: Sat Jun 12, 2010 5:09 pm

PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by lilki »

Obavještavaju se studenti II ciklusa studija da se predavanja kod Doc.dr Kanite Imamović-Čizmić odgađaju do daljnjeg.

Termini provjere znanja ostaju isti, a o izmjeni silabusa predmeta studenti će biti blagovremeno upoznati.


Pozdrav šta ovo treba znaciti i kakva je situacija sa redovnim rokovima nismo imali skoro ni dva predavanja kako treba dali ste prikupili svu literaturu i gdje se moze naci?

Kanuni
Posts: 4
Joined: Fri Aug 31, 2012 11:10 am

PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by Kanuni »

prof Kanita je danas odg na mail ali nakon ovog obavjestenja htjela sam dobiti info sta je sa predavanjima da li da pripremamo ipak odbrane radova i parcijale jer je sve to predviđeno kad su i predavanja ,mail se vraca,nesto nije ok,a u obavještenju je navedeno da termini provjere znanja ostaju isti tako da me buni,ako ko stupi u kontakt sa prof. neka napise da znamo

uglavnom ko nije upucen: pravo i politika konkurencije BiH ( izborni) imamo samo zavrsni ispit 20.01

pravo i politika konkurencije prva parcijala 19.01,zavrsni 09.02

ekonomske funkcije države prva parcijala 16.01,zavrsni 30.01

ove rokove prof. je dala da imamo priliku poloziti prije redovnih rokova ,koji ce biti u feb/mart,imate kalendar aktivnosti na zvanicnoj stranici ,tako da ne morate sad izlaziti ako ne zelite.

literatura se moze naci u bibilioteci i kopirnici kod hilde

lilki
Posts: 108
Joined: Sat Jun 12, 2010 5:09 pm

PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by lilki »

Pozdrav kad se prijavljuju ispiti redovnih rokova na ii ciklusu hvala?

XYZZ
Posts: 1
Joined: Tue Mar 03, 2015 12:03 pm

PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by XYZZ »

Pozdrav,

Da li neko ima pitanja sa prve i druge parcijale iz predmeta Ekonomske funkcije države? Interesuje me iz koje literature treba spremati ispit?

Hvala unaprijed.

Van_rede
Posts: 46
Joined: Thu Jun 19, 2014 8:54 pm

Odg: PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by Van_rede »

Hello !??!

Ima li iko aktivan na ovoj sekciji foruma?
Ima li neko da je DL  i da malo objasni kako to funkcioniše?

Post Reply

Return to “II ciklus studija”