PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Podforum studenata postidplomskog studija (II ciklus) Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
azrita
Posts: 84
Joined: Tue Nov 02, 2010 5:51 pm

PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by azrita »

Zna li neko kad je upis ispita iz ppk koji smo radili 2.4.? Nije nista profesorica objavila na rezultatima???Ili je meni promaknulo??

azrita
Posts: 84
Joined: Tue Nov 02, 2010 5:51 pm

PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by azrita »

Pitanje za kolege sa izbornog predmeta budžetskog...Da li mi neko moze reci je li prof Jahic ikoga kontaktirao u vezi odbrane eseja??Hvala unaprijed.pozz

Aqua
Posts: 9
Joined: Tue Jan 22, 2013 10:12 pm

PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by Aqua »

Pozdrav kolege!:) Zanima me da li su na predhodnim redovnim rokovima za DL iz PPK bila pitanja koja nam je prof. dala ili se mora uciti iz slajdova i knjige? Hvala  :zamisljen:

azrita
Posts: 84
Joined: Tue Nov 02, 2010 5:51 pm

PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by azrita »

Jedan ispitni rok je bilo sve iz knjige,mozda par pitanja iz onih sto nam je profesorica dala(tad smo doslovno svi pali) ,a drugi rok nam je sve dala iz pitanja (kad je vecina i polozila).Nadam se da ce vam i ovaj put dati iz onih ispitnih pitanja,jer kad nije bilo tako, nema sanse da se uradi za prolaz :) Sretno.

Aqua
Posts: 9
Joined: Tue Jan 22, 2013 10:12 pm

PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by Aqua »

Azrita, hvala :)

norma323
Posts: 9
Joined: Tue Jul 03, 2012 11:49 am

PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by norma323 »

Zna li neko mozda koja pitanja kruze na ispitu Porezno pravo, ili koja su bila na prvom redovnom roku? Koja su najbitnija, najcesca, bilo sta? Hvala! :))

bera87
Posts: 16
Joined: Mon May 31, 2010 7:31 pm

PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by bera87 »

Zna li neko šta se treba učiti iz predmeta ekonomske funkcije države kod profesora Jahica?

azrita
Posts: 84
Joined: Tue Nov 02, 2010 5:51 pm

PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by azrita »

[quote="bera87"]
Zna li neko šta se treba učiti iz predmeta ekonomske funkcije države kod profesora Jahica?
[/quote]
Profesor je navodno dao oko 24-i pitanja za ispit.Licno ih nemam,jer nisam dosla na to predavanje a i cekam da prof.dadne vise informacija u vezi odbrane eseja.. :)Btw ,zna li neko ista u vezi toga??Mislim rok se blizi,a nemamo informacija,da li spremati za ispit ili...:) Uglavnom,nadam se da neko od raje ima ta pitanja pa neka napise....:)

Sljaps
Posts: 8
Joined: Mon Sep 20, 2010 4:57 pm

PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by Sljaps »

Ja sam danas bila na konsultacijama kod profesora, nije jos pregledao eseje, seminarske, rekao je da će javiti na telefon kada zavrsi, ali nije rekao (ni okvirno) kada ce to biti. :)

bera87
Posts: 16
Joined: Mon May 31, 2010 7:31 pm

PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by bera87 »

Ako može neko od kolega da napiše koju su literaturu koristili za svoje seminarske ili eseje, jer sam i ja danas bio kod profesora i on mi je dao temu za seminarski i kaže rekao sam ja kolegama koje će knjige da koriste za seminarske,spomenuo mi je samo kao autore Begića,Golića?

Post Reply

Return to “II ciklus studija”