PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Podforum studenata postidplomskog studija (II ciklus) Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
61177
Posts: 168
Joined: Wed Nov 04, 2009 1:38 pm

Odg: PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by 61177 »

Zna li iko kad će rezultati iz PPK?

reuf
Posts: 214
Joined: Thu Jan 21, 2010 2:41 pm

Odg: PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by reuf »

I meni je cudno da nema jos rezultata, danas cemo saznat sve na ispitu iz izbornog...

Btw, jel u 4 ili 5 danas??

61177
Posts: 168
Joined: Wed Nov 04, 2009 1:38 pm

Odg: PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by 61177 »

Stvarno čudno, nije nas bilo 10 a toliko čekamo... Ako šta danas saznate, javite, za nas koji smo na Budžetskom  :)

reuf
Posts: 214
Joined: Thu Jan 21, 2010 2:41 pm

Odg: PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by reuf »

Za slucaj da neko jos uvijek nije dobio informaciju, profesorica je jos na dan ispita imala rezultate i poslala ih operateru, kako bi ih on postavio na stranicu faksa. No medjutim, iz nekog razloga operater to nije uradio. Profesorica je bila iznenadjena da nisu bili rezultati, kaze da ih je stavila i na vrata svog kabineta...uglavnom, jos jednom ce mu reci da postavi rezulatate na stranicu, a sto se tice ove DL grupe PPK - nema se sta gledat jer su svi pali na ispitu...

azrita
Posts: 84
Joined: Tue Nov 02, 2010 5:51 pm

Odg: PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by azrita »

Rezultati su postavljeni, i da nema se sta gledati, niko polozio nije sto se DL-a tice...
Sta je rekla na ispitu vam jucer za rok u aprilu???hoce opet dati onakav test??mislim ko da smo na diplomskom studiju, pa je kriterij previsok...Na ostalim katedrama ljudi skoro semestar ocistili,samo kod nas nesto..nije mi u redu da niko ne polozi,mogao se smanjti kriterij pa da ono dvoje studenata sa vecim brojem bodova polozi, da osvjetljaju obraz grupe ako nista :)

minaaa
Posts: 61
Joined: Mon Mar 16, 2009 1:00 pm

Odg: PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by minaaa »

Da li je profesorica rekla kad ce biti rezultati iz PPK? Ispit održan 19.03.

reuf
Posts: 214
Joined: Thu Jan 21, 2010 2:41 pm

Odg: PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by reuf »

Koliko sam ja shvatio, test ce biti isti ko i prije vjerovatno, tako da cemo morati ona pitanja uciti, i naravno ostatak iz knjige profesora Misite. Meni je lakse puno bilo po pitanjima uciti, nego ovako, ali sta se moze... :)

azrita
Posts: 84
Joined: Tue Nov 02, 2010 5:51 pm

Odg: PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by azrita »

Kolega,slazem se u potpunosti!Dosta je lakse bilo i nekako smo svi i mislili da ce biti po pitanjima, jer ne razumijem koja je svrha pitanja ako ih necemo imati na ispitu.Dobila sam informaciju da redovnim studentima je bilo sve po pitanjima na ispitu utorak!

azrita
Posts: 84
Joined: Tue Nov 02, 2010 5:51 pm

Odg: PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by azrita »

Mozda dva pitanja da nisu bila iz pitanja, ipak oni su imali više predavanja, a eto opet im je nekako blaži kriterij!

61177
Posts: 168
Joined: Wed Nov 04, 2009 1:38 pm

Odg: PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by 61177 »

Kolege, da li je prof. sad na ispitima spominjao kad ce biti na fakultetu, da se mogu provjerit rezultati npr?

Post Reply

Return to “II ciklus studija”