PFSA: Građansko pravo u Evropskoj uniji

Podforum studenata postidplomskog studija (II ciklus) Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
bosari
Posts: 85
Joined: Fri Apr 09, 2010 5:18 pm

Odg: Građansko pravo u Evropskoj uniji

Post by bosari »

nisam baš u toku, da li se može polagati odvojeno prvo dio kod Abedina pa onda kod Melihe ili...svaka inf. je dobro došla, hvala


P.S.
da li je neko već uradio prijavu teme završnog rada, pa ko može da postavi jedan primjerak/urnek kako je to uradi ili obrazlozi malo koliko je pisao, sta je pisao...
-važnost i značaj teme
-teze
-djelovi/struktura rada
-metodologija rada
-oćekivani rezultati istraživanja
-pregled literature

-okvirna struktura završnog rada

unaprijed hvala za sve inf.
Last edited by bosari on Tue Feb 07, 2012 10:09 am, edited 1 time in total.

Paja
Posts: 33
Joined: Fri Feb 12, 2010 3:36 pm

Odg: Građansko pravo u Evropskoj uniji

Post by Paja »

Koliko sam ja upučen može se polagati odvojeno, odnosno položenio dio kod jednog profesora se priznaje do kraja godine.

Može li mi neko potvrditi da li je ispit kod prof. Bikica i prof. Povlakić u narednu srijedu 29.02. u 15 h?

ClEoPaTrA
Posts: 1462
Joined: Mon Jul 06, 2009 12:33 am

Odg: Građansko pravo u Evropskoj uniji

Post by ClEoPaTrA »

Nije, već 12.03.2012. u 15h.

bosari
Posts: 85
Joined: Fri Apr 09, 2010 5:18 pm

Odg: Građansko pravo u Evropskoj uniji

Post by bosari »

ljudi kada se može prijaviti izborni predmet, oni koji su izabrali arbitražno, meni je Danica rekla u martu da će moći, a jos nije otvorena prijava pa reko da nisam propustila, da nije zatvorena,hvala

Paja
Posts: 33
Joined: Fri Feb 12, 2010 3:36 pm

Odg: Građansko pravo u Evropskoj uniji

Post by Paja »

Da li neko zna šta je sa rezultatima ispita iz Evr. priv. prava održanog kod prof. Povlakić prije mjesec dana?

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Građansko pravo u Evropskoj uniji

Post by MarcusTulliusCicero »

Rezultati ispita iz predmeta Evropsko privatno pravo na II ciklusu studija kod prof. dr. Melihe Povlakić.
http://:cenzura:/pravni-fakulteti/pravn ... jevo/6307/

bosari
Posts: 85
Joined: Fri Apr 09, 2010 5:18 pm

Odg: Građansko pravo u Evropskoj uniji

Post by bosari »

je li zna neko kada će biti rezultati iz arbitražnog prava sa ispita održanog 06.06. ja sam ranije otisla pa ne znam sta je rekao,thx

bosari
Posts: 85
Joined: Fri Apr 09, 2010 5:18 pm

Odg: Građansko pravo u Evropskoj uniji

Post by bosari »

da li mi može neko pomoći molim vas, iz čega se uci medjunardno, ja kupila neke tzv.skripte u kop. pored fakulteta ali to su samo uredba vijeća br 44/2001(Brisel I), uredba EZ 864/2007 ( Rim II ) i Uredba Vijeća br 2001/2003 ( Brisel II ), ali sve ovo su ciste uredbe po clanovima kako ovo uciti, ako je neko polozio svaka inf. bi mi bila korisna i koji tip pitanja bude, odnosno da li sam kupila odgovarajucu lit., hvala

bosari
Posts: 85
Joined: Fri Apr 09, 2010 5:18 pm

Odg: Građansko pravo u Evropskoj uniji

Post by bosari »

još jedno pitanje na usmenom ispitu iz medj.koliko postavlja pitanja i iz kojih oblasti

Ameli88
Posts: 105
Joined: Fri Nov 06, 2009 3:39 pm

Odg: Građansko pravo u Evropskoj uniji

Post by Ameli88 »

Da li neko zna koje su katedre ove godine na II ciklusu ???

Post Reply

Return to “II ciklus studija”