PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Podforum studenata postidplomskog studija (II ciklus) Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
amely
Posts: 119
Joined: Thu Sep 17, 2009 7:25 pm

PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by amely »


Nessa
Posts: 434
Joined: Wed May 27, 2009 11:00 am

PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by Nessa »

ljudi, stvarno se ne sjecam pa me napomenite
treba li sta posebno za ljekarsko uvjerenje? jel se mogu samo pojaviti gore da to obavim ili se mozda treba najavljivati?
hvala =)

iida
Posts: 155
Joined: Sat Feb 13, 2010 3:53 pm

PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by iida »

I mene zanima vezano za ljekarsko, koliko kosta i bilo kakvu informaciju ako neko ima neka nam napise ;)

Sejo_Nikky
Posts: 53
Joined: Tue May 04, 2010 10:09 pm

PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by Sejo_Nikky »

E kako su ovo posljednje troje DL studenata ušli na Međunarodnopravni smijer, a imaju dosta lošiji prosjek od mene? To izgledaju znaju samo bog, dekan i naučno-nastavničko vijeće.

ady
Posts: 220
Joined: Sat Sep 26, 2009 8:49 pm

PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by ady »

Zaista ima dosta nelogičnosti, ali čestitam kolegama!

pravnik_123
Posts: 578
Joined: Wed Jan 20, 2010 4:24 pm

PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by pravnik_123 »

Znamo i mi.Mogli su bar biti malo manje ofirni pa napisati iz kojih razloga primaju ove ljude.Poznajem pojedine i znam da se takmicili sigurno nisu. e ovo je stanje naseg drustva i drzave..a mi cemo i dalje da sutimo i da mirno gledamo...

Alen89
Posts: 2458
Joined: Wed Jul 01, 2009 1:49 pm

PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by Alen89 »

Molim kolege koji su predali molbu za prijem (ZBOG SEHIDSKE INVALIDNINE I PENZIJE) da mi se jave. Planiram privatno pokrenuti proces, pa neka bude sta bude! Ovdje bas nema logicnosti, ja nemam sta izgubiti jer gubim SVE

Evo sta kaze zakon o visokom obrazovanju:

...(10) Na osnovu rezultata konačne rang-liste i prijedloga organizacione jedinice,
Vlada može, na prijedlog Ministarstva, utvrditi dodatni broj kandidata koji se mogu
upisati na mjesta za koja se plaća školarina i preko broja predviđenog planom upisa i
to za kandidate koji imaju status djece šehida, poginulih boraca i djece bez oba
roditelja, a koji su ispunili formalni uvjet za upis.

Pa ici do ministarstva ako treba, da nam oni "protumace" ovaj clan!
Izinjavam se ostalim kolegama, ne osporavam listu niti bilo sta! Zelim samo da me prime. Ako netko zna tu dvojicu kolega, neka mi javi u PP! Hvala!

iida
Posts: 155
Joined: Sat Feb 13, 2010 3:53 pm

PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by iida »

A nisu udovoljili vasim molbama?

Sejo_Nikky
Posts: 53
Joined: Tue May 04, 2010 10:09 pm

PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by Sejo_Nikky »

Ma kome da čestitam? Frajer koji je na preliminarnoj listi među DL studentima na Međunarodnopravnom smjeru bio 39. sa prosjekom 6,88, na konačnoj listi uđe među 16 koji imaju pravo na upis, a mene sa prosjekom od 7,38 nema ni na mapi.

Alen89
Posts: 2458
Joined: Wed Jul 01, 2009 1:49 pm

PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by Alen89 »

@iida
Ma nisu! Stvarno fuj, ma nece ostati na ovome! Ja nemam sta izgubiti, ici cemo dalje! Gledam ovaj clan, i sve mi upucuje da oni moraju srediti ovu nastalu situaciju!

Post Reply

Return to “II ciklus studija”