PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Podforum studenata postidplomskog studija (II ciklus) Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
azrita
Posts: 84
Joined: Tue Nov 02, 2010 5:51 pm

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by azrita »

[quote="61177"]
Svako svoje zna, a post sam napisala 14.3. tada je sigurno bilo dovoljno vremena, sada naravno ne ;) Nije ni meni jedina obaveza, naravno, ali sam položila oba kod prof. :D Uglavnom, sretno kolegice!
[/quote]

Kolegice, podatak koliko vremena imam je dovoljan da sam tvoj post vidjela od prije 14og tek danas:) Za nekoga ko radi,ova V godina je sekundarna obaveza, pa ni ne stigne se max posvetiti obavezi! Ti vjerovatno ne radis pa imas vremena na pretek i zaista ti cestitam na polozenim ispitima! :)
Btw kakav je ispit bio ?

Aqua
Posts: 9
Joined: Tue Jan 22, 2013 10:12 pm

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by Aqua »

Ima li ko kakvu pozitvnu informaciju vezano za uzimanje teme kod prof. Jahica?Ja sam cula sam da ne odg. na mail, pa da zna biti zauzet i da je tesko zakazati termin za odbranu... :zamisljen:

61177
Posts: 168
Joined: Wed Nov 04, 2009 1:38 pm

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by 61177 »

[quote="azrita"]
Kolegice, podatak koliko vremena imam je dovoljan da sam tvoj post vidjela od prije 14og tek danas:) Za nekoga ko radi,ova V godina je sekundarna obaveza, pa ni ne stigne se max posvetiti obavezi! Ti vjerovatno ne radis pa imas vremena na pretek i zaista ti cestitam na polozenim ispitima! :)
Btw kakav je ispit bio ?
[/quote]
Upravo suprotno :D ali mislim da danas niko nema baš vremena na pretek :) sve je stvar organizacije! Bilo je ok, baš kako je prof. i rekao da će biti... 15 pitanja, i to je to!

azrita
Posts: 84
Joined: Tue Nov 02, 2010 5:51 pm

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by azrita »

Svako zna svoje kolegice, nemam namjeru dalje polemisati! Organizacija se neka i ne moze napraviti ako se kuci dode iza 7 :P Pozz

61177
Posts: 168
Joined: Wed Nov 04, 2009 1:38 pm

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by 61177 »

Svakako, a nisam ni mislila polemisati, moj savjet u onom postu je bio krajnje dobronamjeran  ;)

Usput, ako neko nije vidio obavijest u vezi ovjere semestra... http://www.pfsa.unsa.ba/pf/images/stori ... u%20II.pdf

reuf
Posts: 214
Joined: Thu Jan 21, 2010 2:41 pm

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by reuf »

Hvalaaa, meni uvjiek promaknu te stvari...hvala za info! :)
Last edited by reuf on Tue Mar 26, 2013 1:08 am, edited 1 time in total.

djavac
Posts: 63
Joined: Wed Aug 12, 2009 12:33 pm

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by djavac »

jesu li konsultacije kod prof Jasminke danas ili su ipak odgođene za sutra ??

mina**
Posts: 220
Joined: Thu Apr 15, 2010 12:17 pm

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by mina** »

sta se tacnotreba pisati u prijavi kod dijela koji glasi biografija kandidata??  da li su svi prijavili temu?  :S

61177
Posts: 168
Joined: Wed Nov 04, 2009 1:38 pm

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by 61177 »


User avatar
STUDOMAT
Posts: 882
Joined: Sat Jan 19, 2013 12:41 am
Contact:

PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by STUDOMAT »

Portal STUDOMAT.ba od 21. maja do 1. septembra 2013. sprovodi anketu ocjenjivanja profesora i asistenata Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu za akademsku 2012/2013. godinu.

http://studomat.ba/servis/pravni-fakult ... evu/11247/
Instaliraj STUDOMAT Android aplikaciju - čitaj korisne savjete za studente i budi samo na klik od konkursa za stipendije, studentske poslove i prakse.

Post Reply

Return to “II ciklus studija”