PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Podforum studenata postidplomskog studija (II ciklus) Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
amila
Posts: 168
Joined: Tue Jun 02, 2009 1:01 pm

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by amila »

Ja sam jutros zvala sluzbu za postdiplomski i imam informaciju da i mi koji smo dl smo obavezni da dodjemo u ponedjeljak na nastavu.Ako sam dobro razumjela,rekla je da smo prvu sedmicu obavezni dolaziti.Kada sam pitala sta je sa upisom,nesto mi rece da ima moj mail,pa da cu biti obavjestena.Ako jos nekog nesto zanima u vezi ovoga neka ponovo nazove i obavijesti nas ako dobije neke dodatne informacije :-).

Aazraa
Posts: 43
Joined: Fri Aug 21, 2009 1:25 am

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by Aazraa »

i nista ?! nigdje novog spiska, nigdje nikakvog obavjestenja, nista ??

mexy
Posts: 12
Joined: Mon Jun 29, 2009 7:20 pm

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by mexy »

nadam se da ce do 16 h izbaciti rez ..

vuk mandušić
Posts: 4
Joined: Wed Jan 12, 2011 11:58 am

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by vuk mandušić »

kako to da će i DL biti obavezni dolaziti na nastavu?? pa DL studij sam izabrao upravo zbog toga što radim i ne mogu dolaziti na predavanja, svašta!! vjerujem da nas ima dosta sa istim problemom.

strumftnt
Posts: 24
Joined: Wed Oct 31, 2012 9:16 pm

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by strumftnt »

ako pazljivije procitas, vidjeces da je amila napisala da ste obavezni samo prvu sedmicu dolaziti.. ;)
osim toga, cisto sumnjam da su predavanja svaki dan.  :)

mina**
Posts: 220
Joined: Thu Apr 15, 2010 12:17 pm

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by mina** »

pa oni ti svakako izjednacavaju dl sa redovnim tj njima se podrazumjeva da nismo u radnom odnosu ukoliko smo upisali 5g.

ClEoPaTrA
Posts: 1462
Joined: Mon Jul 06, 2009 12:33 am

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by ClEoPaTrA »

Predavanja na Master studiju su poslije radnog vremena. Obično počinju u 17 ili 18 sati, tako da svi mogu stići. Inače, niko vas neće kažnjavati ako kasnite ili ipak ne dođete. Vidjet ćete da je ovaj studij mnogo drugačiji od dodiplomskog i svakako da se profesori prema vama ponašaju sa mnogo više poštovanja, kolegijalnosti i razumijevanja...

Nissy
Posts: 265
Joined: Sat Oct 31, 2009 7:58 pm

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by Nissy »

Postavljena je na stranicu fakulteta konačna lista!!!

mleon88
Posts: 29
Joined: Fri Sep 24, 2010 9:57 am

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by mleon88 »

Izašla je konačna lista upisanih studenata u šk. 2012/13., zajedno sa ostalim uputama za upis u šk. 2012/13., na stranici Pravnog fakulteta, ali pored svega toga nedostaje RASPORED ZA NASTAVU NA HISTORIJSKO-PRAVNOM SMJERU, nadam se da će na vrijeme postaviti RASPORED.

ClEoPaTrA
Posts: 1462
Joined: Mon Jul 06, 2009 12:33 am

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by ClEoPaTrA »


Post Reply

Return to “II ciklus studija”