PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Podforum studenata postidplomskog studija (II ciklus) Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
dzena0906

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by dzena0906 »

hej ljudi, sta da radimo za ova uvjerenja ???? na Studentskoj su mi rekli da nas ima oko 35 sa istim problemom i da su proslijedili spisak tih studenata dekanu, nakon cega ce on odlucit da li ce se produziti rok za upis na master il nam ne gine da cekamo next year :/  ....
neeeego, predlazem da se u sto vecem broju ( pozeljno bi bilo svi naravno :D ) sastanemo i odemo do dekana i da porazgovaramo s njim, te ga uvjerimo da situaciju rijesi u nasu korist...trebali bismo to uraditi odmah sutra ujutro, jer vrijeme istice ....pa, ko je za :D ?

Didas

Post by Didas »

Ja imam problem sto mi uvjerenje o prosjeku ocjena nece biti gotovo do srijede, ne znam da li ce mi prijavu uzeti u obzir ako predam bez tog uvjerenja ??

asi

Post by asi »

Imam više pitanja za one studente koji su završili prvi ciklus studiranja a zbog nemara studentske službe ili neznam već koga nemogu dobiti uvjerenja do 14.09.2011.godine te nemogu izvršiti prijavu za master:
-jesu li ovim potezom neizdavanja uvjerenja na vrijeme ( zahtjevi za izdavanje podneseni na vrijeme ) uskraćema njihova prava na obrazovanje ?
-jeli im nanesena nematerijalna i materijalna šteta ?
-postoji li bilo kakav pravni osnov za tužbu ( protiv Pravnog fakulteta, studentake službe ili nekog drugog ) za gore navedeno?
-da li bilo ko normalan na ovom svijetu ima pravo na ovakav naćin gaziti po mladosti ove zemlje i ponašati se kabadhijski kao što to radi studentaska služba Pravnog fakulteta ?
-dali dekan i prodekan za nastavu znaju šta se događa u njihovoj kući ?
I još milion pitanja za odnos Pravni fakultet u Sarajevu - student

AdiMali

Post by AdiMali »

ja sam za svaku vrstu reagovanja, ako nas ima 35 hajmo svi kod dekana sutra, samo javite kada da se nadjemo pa da se organizujemo  i posjetimo covjeka da nam rijesi problem.

i.jooo

Post by i.jooo »

ne znam zašto je toliki problem s tim uvjerenjima,jestel ih dobili??

fairy

Post by fairy »

Cuj ne znas, pa procitaj. Nismo ih dobili, a kako stvari stoje izgleda da i necemo na vrijeme dobiti. Ja sam za okupljanje!!

dzena0906

Post by dzena0906 »

evo ja sam se vec cula sa nekim kolegama na private...predlazu sutra oko 12 u auli fakulteta...ljudimo, pojavimo se u sto vecem broju! :)

jenny

Post by jenny »

i, sta je bilo danas? jeste li sta postigli?

AdiMali

Post by AdiMali »

ja sam bio od 12 do 1 na fakultetu, koliko sam vidio niko se nije skupio, ja sam predao papire bez uvjerenja, jer je kao dekan donio odluku da mozemo predat bez uvjerenja, ali kad sam predao u sluzbu za postdiplomski receno mi je mi koji smo predali necemo biti bodovani, vec da ce dekan odlucit o nama naknadno

bosari

Post by bosari »

je li odrzano Nastavničko vijeće i sta je bilo, kakvo je stanje?

Post Reply

Return to “II ciklus studija”