PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Podforum studenata postidplomskog studija (II ciklus) Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Labello
Posts: 105
Joined: Thu Mar 05, 2009 8:33 pm

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by Labello »

Posto vidim da se niko ne javlja ovdje, jeste svi dobili uvjerenja o diplomiranju??? Brine li se iko da nece dobiti uvjerenje na vrijeme,da se nece stici prijaviti na konkurs za master?? Ocigledno da onih 10 dana,sto nam kazu za koliko ce nam biti gotovo uvjerenje,mozemo okaciti macku o' rep :S :)

ClEoPaTrA
Posts: 1462
Joined: Mon Jul 06, 2009 12:33 am

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by ClEoPaTrA »

Veliki broj studenata još uvijek nije dobio uvjerenje, ali vjerujem da će svi dobiti do 14. Bez brige ;)

ivana
Posts: 32
Joined: Thu Apr 09, 2009 12:08 am

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by ivana »

znači tko ne dobije uvijerenje do tad ništa ..... :c053:

Tanjah
Posts: 33
Joined: Mon Oct 11, 2010 9:09 am

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by Tanjah »

Predala sam zahtjev za izdavanje uvjerenja 11.07.

Jos nisam dobila uvjerenje. Razlog? Profesorica Engleskog nije donijela prijave sa ispita odrzanog u julu. Iako je septembar uveliko poceo ona se jos uvijek nije pojavila na fakultetu, a niko nista ne poduzima da joj skrene paznju na to da je bila obavezna predati prijave odmah nakon ispita.

Naravno, za ovakav nemar niko nikada nece odgovarati. A za to smo velikim dijelom krivi i mi sami koji ne reagujemo.

lela89
Posts: 39
Joined: Sun Feb 28, 2010 11:48 am

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by lela89 »

kolegice i ja imam isti problem, diplomirala sam 15.07, i jos nisam dobila uvjerenje, rekli su mi da bi moglo biti tek 16.tog :(, znaci nakon zatvaranja konkursa.. pitala sam da li mi mogu dati bilo kakav dokument, da je izdavanje uvjerenja u toku, ali nasa studentska naravno ne moze pomoci i nije do njih :(
tako ako buidete imali ikakvu informaciju javite..

Labello
Posts: 105
Joined: Thu Mar 05, 2009 8:33 pm

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by Labello »

Zena koja prima prijave za master studij,teta Danica je rekla da ce primati prijave samo do 14.09.,do kad i traje konkurs,tako da one price "ne brinite se" padaju u vodu.Vrlo lako se moze izvisiti za master.

AdiMali
Posts: 173
Joined: Fri Jan 29, 2010 3:45 pm

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by AdiMali »

Neprofesionalnost, nesposobnost ili sta vec ljudi koji su zaduzeni za izdavanje uvjerenja prelazi svaku granicu, vrlo lako mozemo izvisit za taj super strasni master(smjerovi su nema boljih haha).Dok se oni sjete radit svoj posao, predas papire, kazu bice za 10 dana prodje 12 radnih dana ti odes, oni kazu moze bit danas, sutra ili za 5 dana, ko da smo na pijaci, uglavnom nama koji smo se rijesili onih dole u prizemlju svaka cast.
Jadne ove generacije sto su iza nas, ili sto ce tek doci...
Last edited by AdiMali on Wed Sep 07, 2011 5:17 pm, edited 1 time in total.

bosari
Posts: 85
Joined: Fri Apr 09, 2010 5:18 pm

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by bosari »

je li zna neko od prilike kada ce biti rezultati konkursa objavljeni?

ClEoPaTrA
Posts: 1462
Joined: Mon Jul 06, 2009 12:33 am

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by ClEoPaTrA »

Nakon sjednice Nastavničkog vijeća, a to je nakon 14.09.2011.

bosari
Posts: 85
Joined: Fri Apr 09, 2010 5:18 pm

Odg: PFSA: II ciklus studija - opća diskusija

Post by bosari »

hvala

Post Reply

Return to “II ciklus studija”