PFTZ: IV godina | Opća diskusija

Još malo, pa gotovo!
JohnDoe
Posts: 135
Joined: Wed Jul 01, 2009 4:53 pm

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by JohnDoe »

[quote="Shmizla"]
iz čega su vježbe danas i ukoliko sati, imaju li kakva predavanja..neka neko napiše plizzzzz... :moli:
[/quote]

ma iz necega su..mislim daje privredno a mozda i nije , uglavnom ja odo u 10 pa cu vidjet D:

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by Ena Piragic »

Vjezbe ce biti (vjerovatno) iz predmeta iz kojih su bila predavanja, dakle privredno pravo i MPP. A jos od prve godine nije bitno koja si grupa koliko sam ja primjetila, svako dolazi kada mu godi.

kigen_vagabundo
Posts: 13
Joined: Thu Aug 26, 2010 3:04 pm

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by kigen_vagabundo »

[quote="Ena Piragic"]
Rok za prijavu izbornih predmeta je 23. oktobar, ukoliko nema listova mozes kod Mirse u portirnici vidjeti da li ima spisak da se potpises. Ja sam za prvi semestar uzela medjunardno privredno pravo ali vjerovatno je da ce nas sve staviti da slusamo te finansijske institucije, a u drugom semestru medjunarodne organizacije. Ponovo ce se nametnuti ono sto vecina zeli.
[/quote]

glupost žešća,jučer sam tražio Mirelu po faxu i nisam je našao,bilo kasno.Uglavnom,ja neću niš ni zaokruživat,prošle godine zaokružio medjunarodne odnose I i II i prodekan reče meni i Dukiću kako nas ima 5,6 i da neće bit nastave a ja znam najmanje 30 ljudi koji su to isto zaokružili.Tako da,šta god ja uzeo znam da su finansije moja sudbina

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by Ena Piragic »

Dragi kolega i ja sam ovaj put odabrala Medjunarodno privredno pravo ali izgleda da cu morati ici na Finansijske institucije i trzista jer je tako vecina presudila. Kolege je zanimalo do kada mogu prijaviti izborni, i bitno je prijaviti a to sto pravo izbora manjine se svede na volju vecine van je kontrole studenata.
Mozda je i u nama problem jer se nikada ne zalimo i ne pravimo peticiju za bolje uslove studiranja i kvalitetnije obrazovanje. Nisam cula da su se ikada studenti radi toga pobunili. Onda ne treba ni sada da se zalimo kada nam je uskraceno pravo odabira.
Last edited by Ena Piragic on Thu Oct 14, 2010 1:08 pm, edited 1 time in total.

dijana.m
Posts: 56
Joined: Tue Aug 31, 2010 10:57 am

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by dijana.m »

Da li neko zna koja je literatura za 1.kolokvij iz FIT-a sto ce biti za 2sedmice,jer nisam bila na predavanjima!?

amra.b
Posts: 13
Joined: Thu Nov 05, 2009 1:52 pm

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by amra.b »

[quote="dijana.m"]
Da li neko zna koja je literatura za 1.kolokvij iz FIT-a sto ce biti za 2sedmice,jer nisam bila na predavanjima!?
[/quote]

kolegice, za prvi kolokvij treba spremiti prva tri poglavlja iz knjige,;)))

Lillith
Posts: 211
Joined: Sun Nov 15, 2009 1:16 am

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by Lillith »

Literatura: Omerhodzic Sead; Finansijska trzista i institucije
Prva tri poglavlja su za prvi kolokvij koji ce biti za 15 dana :)

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by Ena Piragic »

Kolege a vrijeme je da se premjestimo na odgovarajuce teme za odredjene predmete :). Ovdje smo raspravljali o FIT i MPP dok su odgovarajuce teme bez komentara, pravna medicina je za sada najzivlja  :mrgreen:

mirhica87
Posts: 60
Joined: Thu Nov 19, 2009 8:10 pm

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by mirhica87 »

Ja imam jedno pitanje pa ako neko zna bila bih mu zahvalna da me malo uputi u to, naime oni studenti koji su upisali 4. bezuslovno a imaju  ispit iz 2 godine jel moraju prvo poloziti ono iz 2. pa tek onda da mogu polagati predmete odnosno ispite iz 4. godine.......ili ???????

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by Ena Piragic »

Treba se raspitati u studentskoj sluzbi. Nisu do sada o tome govorili, ali bi bila grozna situacija da tim studentima tek u januaru takvu informaciju saopste a ljudi spremali neke ispite iz 4.te godine i sl.

Post Reply

Return to “Četvrta godina”