PFTZ: IV godina | Opća diskusija

Još malo, pa gotovo!
aldina
Posts: 108
Joined: Sat Oct 03, 2009 3:29 pm

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by aldina »

da li neko zna jeli i petak ne radni dan,znam da je odobreno za jedan dan,ali koliko sam cula vecina ne radi ni u perak pa ako ko sta zna o tome neka javi

JohnDoe
Posts: 135
Joined: Wed Jul 01, 2009 4:53 pm

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by JohnDoe »

Drage kolegice/e u utorak u 10 sati na pravnom fakultetu cemo imati dodatnu prezentaciju od strane Sol Azur-a za vasa eventualna pitanja, nakon koje bi se trebali odluciti za ponudene aranzmane.
Molim vas prosirite vijest sto vecem broju kolega koji planiraju ici na apsolventsku exkurziju.

Hvala punoooo :)

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by Ena Piragic »

Slikanje za pano i arhivu studenata 4. godine  7. decembra od 10h cini mi se. Slika se placa 9KM.
Je li neko zna da li se placa prije slikanja ili na dan slikanja?

PFtuzla
Posts: 125
Joined: Sun Dec 13, 2009 2:30 pm

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by PFtuzla »

gdje se slika? hocel bit na faxu ili...? i koji studio radi nam slike?

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by Ena Piragic »

Ma nista ne pise. Obavjestenje u tri recenice.

Nisam u toku, ali je li to apsolventska opet u Spaniju? Stvarno nemam rijeci.  :mig:
Last edited by Ena Piragic on Tue Nov 30, 2010 3:09 pm, edited 1 time in total.

aldina
Posts: 108
Joined: Sat Oct 03, 2009 3:29 pm

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by aldina »

slike se placaju na dan slikanja,koliko sam ja svatila,a za ekskurziju ima kolega/ica koji zele u Tursku,vecini ce vjerovatno odgovarati zbog cijene,sve je na nama kako se dogovorimo.Ne znam da li je moguce otici u taj studio pa se tu slikati ,a ne na fakultetu,jer ja sam se cula sa nekoliko koji nece moci da dodju taj dan?

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by Ena Piragic »

Meni se cini da je Spanija prevagnula  :zamisljen: prema onom sto cujem i vidim.
I mene zanima moze li se fotografisati naknadno u slucaju da 7. decembra se desi nesto neplanirano.
Nadam se da moze.

LaRaKroFniCa
Posts: 26
Joined: Thu Sep 24, 2009 10:21 pm

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by LaRaKroFniCa »

zna Li neko kakva je situacija s odabirom agencije za ekskurziju? Moramo Li svi (misLim na sve apsoLvente našeg faksa) ići s jednom istom agencijom ? To iz razLoga što samo ona druga agencija ima ponudu za Tursku, nema je Sol-Azur,a vidim da ima ljudi koji bi u Tursku. ? Kod nas vazda nešto zbrkano :r . Čujem i da je većina za Krstarenje (Španija) - što mi je čisti apsurd - s obzirom da Tunis - avionom !  - košta samo 50 KM više :/ Kako god,ako ima neko ioLe upućeniji,nek se javi.  :)

JohnDoe
Posts: 135
Joined: Wed Jul 01, 2009 4:53 pm

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by JohnDoe »

Po mom saznanju vecina ide na krstarenje verzija 1 (licno i ja zato sto mi se najvise svida) a to za tunis pa dobro svako moze da bira za svoje pare stim da je tunis sam od sebe kao destinacija nekako vise orijentirana ka godisnjem odmoru a ne kao neka hit destinacija za apsolvente i studente :D ( ai dosta ljudi ne voli avione :D )

A to za Tursku mene je nekoliko kolegica pitalo to da li ima Sol Azur u ponudi i ispostavilo se da nema, mozda iz razloga sto nije bilo dovoljno zainteresovanih sa drugih fakulteta ili ti ga sta vec :D


Ps. Ja sam svaki dan na faxu od 11-13 sati u kafiteriji gdje skupljam prvu ratu od 50 km i one prijavne listove i tako sve do utorka do kad bi bio neki zadnji rok da uplatimo prvu ratu za ekskurziju.
Naravno ako bude imo kakvih pitanja u vezi aranzmana rado cu ih odgovoriti :D


vidimo seeee

JohnDoe
Posts: 135
Joined: Wed Jul 01, 2009 4:53 pm

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by JohnDoe »

[quote="braveheart"]
Jel mi moze neko reci koji profesori iz IV. godine dozvoljavaju izlazak na ispite , iako nije ociscena III. godina? Meni je iz trece ostalo samo Medjunarodno javno pravo, a ispit je zakazan tek 22. decembra, i dok izadju rezultati proci ce cijeli mjesec... Zato me zanima da li ce mi neki profesor dozvoliti da izadjem na ispit bez ocjene iz MJP-a? Hvala!
[/quote]

Ni jedan profesor ne zabranjuje izlazak na ispite iz 4te godine. Ima ljudi koji nisu ni drugu ocistili a vec su izasli na kolokvij iz FIT-a naprimjer tako da nista se ne brini niko nista ne zabranjuje :D

Post Reply

Return to “Četvrta godina”