PFTZ: IV godina | Opća diskusija

Još malo, pa gotovo!
pravnica1982
Posts: 65
Joined: Tue Dec 08, 2009 9:20 pm

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by pravnica1982 »

da kolegice,prvo ispiti iz druge i trece pa tek onda iz cetvrte.. tako su meni rekle u studentskoj...  a ti opet pitaj ako sumnjas...  pozdrav[quote="mirhica87"]
Ja imam jedno pitanje pa ako neko zna bila bih mu zahvalna da me malo uputi u to, naime oni studenti koji su upisali 4. bezuslovno a imaju  ispit iz 2 godine jel moraju prvo poloziti ono iz 2. pa tek onda da mogu polagati predmete odnosno ispite iz 4. godine.......ili ???????
[/quote]

Lillith
Posts: 211
Joined: Sun Nov 15, 2009 1:16 am

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by Lillith »

[quote="pravnica1982"]
da kolegice,prvo ispiti iz druge i trece pa tek onda iz cetvrte.. tako su meni rekle u studentskoj...  a ti opet pitaj ako sumnjas...  pozdrav[quote="mirhica87"]
Ja imam jedno pitanje pa ako neko zna bila bih mu zahvalna da me malo uputi u to, naime oni studenti koji su upisali 4. bezuslovno a imaju  ispit iz 2 godine jel moraju prvo poloziti ono iz 2. pa tek onda da mogu polagati predmete odnosno ispite iz 4. godine.......ili ???????
[/quote]
[/quote]

Meni je kolegica rekla da je prof finan institucija i trzista rekla da se mogu polagati ispiti iz 4 god bez obzira da li je neko presao bezuslovno ili ne... Kao kod nje se moze izaci na ispit iz 4 godine, pa vjerovatno mozemo i na ostale... Sad ne znam koliko je to tacno! :)

pravnica1982
Posts: 65
Joined: Tue Dec 08, 2009 9:20 pm

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by pravnica1982 »

onda drago mi je to cuti kolegice..  :-) 
meni rekle ne mogu nista dok ne ocistim ove prethodne...  ali hajde,valja uciti..  [quote="Lillith"]
[quote="pravnica1982"]
da kolegice,prvo ispiti iz druge i trece pa tek onda iz cetvrte.. tako su meni rekle u studentskoj...  a ti opet pitaj ako sumnjas...  pozdrav[quote="mirhica87"]
Ja imam jedno pitanje pa ako neko zna bila bih mu zahvalna da me malo uputi u to, naime oni studenti koji su upisali 4. bezuslovno a imaju  ispit iz 2 godine jel moraju prvo poloziti ono iz 2. pa tek onda da mogu polagati predmete odnosno ispite iz 4. godine.......ili ???????
[/quote]
[/quote]

Meni je kolegica rekla da je prof finan institucija i trzista rekla da se mogu polagati ispiti iz 4 god bez obzira da li je neko presao bezuslovno ili ne... Kao kod nje se moze izaci na ispit iz 4 godine, pa vjerovatno mozemo i na ostale... Sad ne znam koliko je to tacno! :)
[/quote]

Mery
Posts: 243
Joined: Mon Sep 21, 2009 11:33 pm

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by Mery »

ja sam cula da se moze polagati iz 4. prije nego ocistis prethodne... ali, kao sto je vec receno, treba se dobro o tome raspitati i utvrditi, da se ne zezne sa spremanjem ispita iz 4. ako se ne moze ni izaci na njih.

a da ja pitam - je li istina da ce biti kao predrok u decembru za predmete iz 2. i 3. godine za studente koji su bezuslovno presli u 4? ja sam cula da se to kao trazilo sad od strane unije studenata :S kao da nam se malo olaksa to s tim ispitima, jer su nam ukinuli rokove?
da li je netko cuo sta slicno ili sam ja pogresno informisana?

dijana.m
Posts: 56
Joined: Tue Aug 31, 2010 10:57 am

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by dijana.m »

Mogu se polagati ispiti iz IVgodine i prije nego sto ocistis IIgod. i  IIIgod.,to je provjereno,a to za ranije rokove cisto sumnjam da ce biti ista od toga.

dinaaaaa
Posts: 133
Joined: Sat Dec 05, 2009 12:43 pm

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by dinaaaaa »

Koja ce predavanja ili vjezbe biti sutra buduci da je izasao novi raspored.

Ines.tz13
Posts: 19
Joined: Wed Oct 28, 2009 3:42 pm

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by Ines.tz13 »

[quote="dinaaaaa"]
Koja ce predavanja ili vjezbe biti sutra buduci da je izasao novi raspored.
[/quote]
nema nista sutra,jer predavanja iz mpp su svakih 14 dana.U cetvrtak ako neko ne zna ce biti iz gradjanskog vjezbe od 8 pa na dalje svaka 2 sata.

jasminskahic
Posts: 19
Joined: Thu Oct 28, 2010 12:08 am

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by jasminskahic »

ako neko zna da mi napishe da li imaju sutra vjezbe iz bilo cega... ne predavanja....  nego ak imaju kakve vjezbe...?

Amrich87
Posts: 37
Joined: Wed Sep 02, 2009 4:04 pm

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by Amrich87 »

Imaju iz GPP, PP, FIT-a, PM. To pise na rasporedu. E sad, za FIT ne znam da li to bude uopste, PM nece biti sutra jer je to valjda u utorak nakon predavanja. Ostane privredno i GPP. Privredno za grupe 6 i 10 (iako nije bitno ali eto) (V6) 17:15-19:00h; (V10) 19:15-21:00h ..
GPP isto tako, samo umijesto V6 ide V5 a umijesto V10 ide V9, vrijeme isto znaci. Oboje vjezbe su na RGGF, GPP ucionica 67, PP 72.
Eh eto :)

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: IV godina | Opća diskusija

Post by Ena Piragic »

Na GPP takodjer ne racunajte, Hamid je rekao da ponedjeljkom ne drzi, najvise mu odgovara cetvrtak.
Prethodne dvije sedmice cetvrtkom ipak nije odrzano jer je imao neke obaveze pa nije mogao doci, tako da je ostao petak, a petkom smo bili pretrpani predavanjima pa ne znam da li je iko stigao otici.
Uglavnom ponedjeljkom sigurno nema vjezbi iz GPP.

Post Reply

Return to “Četvrta godina”