PFTZ: Finansijske institucije i tržišta

Još malo, pa gotovo!
emmica
Posts: 11
Joined: Mon Dec 07, 2009 6:28 pm

Odg: Finansijske institucije i trzista

Post by emmica »

e svi smo polozili Finansijske institucije ja mislim

Husret
Posts: 9
Joined: Fri Mar 05, 2010 3:53 pm

Odg: Finansijske institucije i trzista

Post by Husret »

da su svi kao profesorica Emira,bilo bi super... :)

Amrich87
Posts: 37
Joined: Wed Sep 02, 2009 4:04 pm

Odg: Finansijske institucije i trzista

Post by Amrich87 »

Ovo nece biti sutra, jel' tako?  :zamisljen:

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: Finansijske institucije i trzista

Post by Ena Piragic »

Da li neko ima informaciju je li ovaj predmet jedini izborni za sedmi semestar? Oni koji su odabrali nesto drugo da ne cekaju uzalud, s obzirom da je kolokvij za 15 dana.

Lillith
Posts: 211
Joined: Sun Nov 15, 2009 1:16 am

Odg: Finansijske institucije i trzista

Post by Lillith »

[quote="Ena Piragic"]
Da li neko ima informaciju je li ovaj predmet jedini izborni za sedmi semestar? Oni koji su odabrali nesto drugo da ne cekaju uzalud, s obzirom da je kolokvij za 15 dana.
[/quote]

Vjerovatno jeste posto je vec bio naveden u rasporedu a niko se nista nije pitao! :) Kao i svake godine do sada, nametnut nam je...

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: Finansijske institucije i trzista

Post by Ena Piragic »

Ajojjj stvarno konfuzna situacija. Najgore bi bilo da polozim kolokvij  :mrgreen: i onda da pocnu predavanja iz predmeta kojeg sam odabrala. Nadam se samo da se to nece desiti jer ovo je da covjek poludi  :c053:

Shmizla
Posts: 122
Joined: Fri Jan 29, 2010 4:43 pm

Odg: Finansijske institucije i trzista

Post by Shmizla »

jel profesor dao kakvu literaturu, iz ceka se inace uci ovaj predmet?kada opet imaju predavanja?

Admir_24
Posts: 20
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:07 pm

Odg: Finansijske institucije i trzista

Post by Admir_24 »

[quote="Ena Piragic"]
Da li neko ima informaciju je li ovaj predmet jedini izborni za sedmi semestar? Oni koji su odabrali nesto drugo da ne cekaju uzalud, s obzirom da je kolokvij za 15 dana.
[/quote][quote="Ena Piragic"]
Ajojjj stvarno konfuzna situacija. Najgore bi bilo da polozim kolokvij  :mrgreen: i onda da pocnu predavanja iz predmeta kojeg sam odabrala. Nadam se samo da se to nece desiti jer ovo je da covjek poludi  :c053:
[/quote]


Draga Ena..ti kao da nisi s naseg faxa ... pa na ovom fakultetu sve se unaprijed zna bar sto se tice izbornih predmeta.. jedino si na prvoj godini mogo birati izborni predmet..al kad kazem birati znaci i imati predavanja i ispit iz odabranog... na svim ostalim godinama je popunjavannje onog listica cista formalnost jer su bili i biti ce i ove godine isti predmeti kao i uvijek..radi se o tome da je "nađen" posao određenim profama i to je to..cista ne pravilnost, politika i sta sve ne..ali to je jos najnebitnija stvar u  cijeloj prici zvanoj Pravni fakultet i uopsteno Univerzitet u Tuzli.. al opet kad pogledam emisije RTV TK  vezano za fakultete odnosno Univerzitet, gdje pricaju glavonje od domara do rektora i ofirnih predstavnika Unije studenata,  onda zapravo cujem kako je sve sjajno..idealno..pa navrnem malo i na fax...pa se sjebem..nesto mi se to ne poklapa..i na kraju dođem do zakljucka da ovo treba sto prije zavrsit il po mogucnosti bjezat iz tk kantona a bogami i BiH u kojoj ce ljudi normalno raditi i razmisljati za nekih 50 godina ako do tad ne dođe do novih sukoba s obzirom da smo mi ipak Balkanci..Živili!!

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: Finansijske institucije i trzista

Post by Ena Piragic »

A šta da radim kad volim da previše razmišljam  :mrgreen: nego ću prihvatiti ove FIT i šta Bog dadne

Shmizla
Posts: 122
Joined: Fri Jan 29, 2010 4:43 pm

Odg: Finansijske institucije i trzista

Post by Shmizla »

i da se opet i ovdje upišem  :D..hoće biti vježbe sutra, na rasporedu tako pišeee

Post Reply

Return to “Četvrta godina”