PFTZ: Finansijske institucije i tržišta

Još malo, pa gotovo!
dijana.m
Posts: 56
Joined: Tue Aug 31, 2010 10:57 am

Odg: Finansijske institucije i trzista

Post by dijana.m »

Hvala ti :)

PFtuzla
Posts: 125
Joined: Sun Dec 13, 2009 2:30 pm

Odg: Finansijske institucije i trzista

Post by PFtuzla »

Da li ce prof. htjeti predlozit ocjenu i onima koji sutra ne budu na predavanju?? :S
Last edited by PFtuzla on Thu Dec 02, 2010 6:02 pm, edited 1 time in total.

mina80
Posts: 3
Joined: Mon Aug 16, 2010 3:14 pm

Odg: Finansijske institucije i trzista

Post by mina80 »

prije svega da vam se zahvalim na brzim odgovorima.
Naime,ja sam tek prekjuče dobila knjigu,misleći je spremati tek za januar.Međutim kolegica mi reče da bi trebao biti kolokvij za 10-tak dana,ali i ona ništa ne zna tačno jer nije ni ona izlazila,tako da vam nisam nikako upućena.
Pa bih vas zamolila da mi kažete,naravno ako znate,ako bude ponovo termin da li mogu izaći na njega.Do kojeg dijela treba naučiti ?
Unaprijed hvala.

EdinTZ
Posts: 84
Joined: Sat Aug 29, 2009 9:03 am

Odg: Finansijske institucije i trzista

Post by EdinTZ »

Kolegice, imas na nekim od proslih stranica pitanja koja sa odgovorima koja su za prvi i drugi dio.
Nauci sto je tu i to bi bilo sasvim dovoljno za prolaz.
Ne ostavljaj za januar.

mina80
Posts: 3
Joined: Mon Aug 16, 2010 3:14 pm

Odg: Finansijske institucije i trzista

Post by mina80 »

[quote="EdinTZ"]
Kolegice, imas na nekim od proslih stranica pitanja koja sa odgovorima koja su za prvi i drugi dio.
Nauci sto je tu i to bi bilo sasvim dovoljno za prolaz.
Ne ostavljaj za januar.
[/quote]

Hvala kolega puno.Pregledala sam sva pitanja i zabilježila.Znači do 143. stranice treba za prvi dio(do berzi)????? Jesam li u pravu?

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: Finansijske institucije i trzista

Post by Ena Piragic »

Ne znam na sta mislite tacno kolege. Profesorica je nazalost rekla da se vise ne moze raditi prvi kolokvij naknadno jer je dala tri prilike da se radi. Prva prilika je bila 29. oktobra, druga prilika u srijedu 3. novembra a treca prilika prosle sedmice kada su studenti mogli raditi oba kolokvija skupa.
Moze se drugi kolokvij naknadno raditi u vidu popravnog, a treci kolokvij je obavezan raditi samo onaj ko nije zadovoljan ocjenom.
Profesorica ce sutra vjerovatno citati ocjene iz drugog kolokvija i predlagati ocjene, bez obzira bio student tu ili ne bio s tim da ko nije saznao ocjenu moze otici do ass poslije na ekonomski fakultet pa pitati.
Last edited by Ena Piragic on Thu Dec 02, 2010 10:57 pm, edited 1 time in total.

Marx
Posts: 63
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:22 am

Odg: Finansijske institucije i trzista

Post by Marx »

[quote="mina80"]
[quote="EdinTZ"]
Kolegice, imas na nekim od proslih stranica pitanja koja sa odgovorima koja su za prvi i drugi dio.
Nauci sto je tu i to bi bilo sasvim dovoljno za prolaz.
Ne ostavljaj za januar.
[/quote]

Hvala kolega puno.Pregledala sam sva pitanja i zabilježila.Znači do 143. stranice treba za prvi dio(do berzi)????? Jesam li u pravu?
[/quote]

Ja bih vam preporucio kolegice da se ne drzite striktno studentskih nagadjanja, nego sutra laganice torbicu preko ramena i na predavanja, vjerujem da ce vam profesorica dati najbolje odgovore.  :d055:

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: Finansijske institucije i trzista

Post by Ena Piragic »

Da. I zamolite profesoricu da vam dozvoli da radite prvi kolokvij, ili prva dva skupa, ako ste opravdano odsutni bili.
Profesorica je fina i u interesu joj je da svi polozimo prije januara.

dixi
Posts: 3
Joined: Fri Apr 02, 2010 8:47 pm

Odg: Finansijske institucije i trzista

Post by dixi »

Da li je prof. rekla kad je popravni drugog kolokvija??

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: Finansijske institucije i trzista

Post by Ena Piragic »

Treba se dogovoriti sa ass koliko sam shvatila. Iduci petak u 14h opet.

Post Reply

Return to “Četvrta godina”