PFTZ: Pravna medicina

Još malo, pa gotovo!
Anii
Posts: 38
Joined: Sat Jul 11, 2009 1:30 pm

Odg: Pravna medicina

Post by Anii »

Jestel imalai aposolventski rok iz pravne medicine i ao moze pitanja koja su vam bila

Selminja
Posts: 9
Joined: Wed Sep 02, 2009 1:57 pm

Odg: Pravna medicina

Post by Selminja »

Kolegice Ena u kojoj kopirnici si kupila tu skriptu u kojoj imaju svi odgovori?? Jel' u ,Obrisano u skladu sa pravilima foruma ajde molim te javi... :moli: :D
Last edited by Selminja on Thu Dec 16, 2010 10:02 am, edited 1 time in total.

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: Pravna medicina

Post by Ena Piragic »

E draga :) zabranjeno je reklamiranje kopirnica njihovim imenom. Poslat cu ti na pp.
I da...nisam sigurna da imaju svi odgovori  :mrgreen: jer nisam ni pregledala pomno, ali kontam potrefit ce me sustina da polozim. Ostaje samo nada  :biggrinlove:
Last edited by Ena Piragic on Thu Dec 16, 2010 10:15 am, edited 1 time in total.

Selminja
Posts: 9
Joined: Wed Sep 02, 2009 1:57 pm

Odg: Pravna medicina

Post by Selminja »

Hvala ti puno Ena, divna si :biggrinlove:, a aBd-a polozit' cemo mi to :d055:....hvala jos jednom :mrgreen:

mekec
Posts: 3
Joined: Tue Jul 21, 2009 1:55 pm

Odg: Pravna medicina

Post by mekec »

Imamo li usmeni iz ovog predmeta i kakva je forma ispita?
Nesto mislim da ce nas ovaj Tuco pravo zezat  :nervoza:

Rocker_25
Posts: 8
Joined: Tue Dec 14, 2010 3:35 pm

Odg: Pravna medicina

Post by Rocker_25 »

ispit ima dva dijela al se broji kao jedna cjelina..znaci medicina i psihijatrija u jednom  :h055: prosle godine cini mi se da su dobijali 5 pitanja iz medicine i 1 iz psihijatrije ( znaci na istom testu )...e sad ak dobijes prolaznu ocjenu iz medicine recimo a neuradis dobro pitanje iz psihijatrije i ne polozis je, ocjena iz medicine ti vazi al se nista ne upisuje u index i prijavu dok ne polozis psihijatriju..logicno.. reko je ZdenKec da je nemoguce ispitati sve al da ce pokusat ispitati usmeno koliko moze..ako nista bar desetke il one  izrazito lose 6 - ce :D

Rocker_25
Posts: 8
Joined: Tue Dec 14, 2010 3:35 pm

Odg: Pravna medicina

Post by Rocker_25 »

nego zna li neko hoceL bit danas potpisi iz ovog ? pitaL ko sta onaj dvojac :D  :lol:

mirhica87
Posts: 60
Joined: Thu Nov 19, 2009 8:10 pm

Odg: Pravna medicina

Post by mirhica87 »

Potpisi ce biti tek na zadnjem predavanju, a ovaj profesor treba da odrzi jos 2-3 predavanja ne racunajuci sinocnje ako sam ga dobro cula

dinaaaaa
Posts: 133
Joined: Sat Dec 05, 2009 12:43 pm

Odg: Pravna medicina

Post by dinaaaaa »

Hoce li biti sutra predavanja i u koje vrijeme??

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: Pravna medicina

Post by Ena Piragic »

Sutra je psihijatrija. U 16h.

Post Reply

Return to “Četvrta godina”