PFTZ: Upravno pravo

Još malo, pa gotovo!
jasminskahic
Posts: 19
Joined: Thu Oct 28, 2010 12:08 am

Odg: Upravno pravo

Post by jasminskahic »

sad sto bih sta i pito izlice mi se krv u mozak od straha da nije ko prije godinu u vezi toga napis'o

Lillith
Posts: 211
Joined: Sun Nov 15, 2009 1:16 am

Odg: Upravno pravo

Post by Lillith »

Kad je predavanje?

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: Upravno pravo

Post by Ena Piragic »

Sutra, 13.11. u 12h

_Maca_
Posts: 15
Joined: Tue Jan 05, 2010 6:18 pm

Odg: Upravno pravo

Post by _Maca_ »

[quote="Ena Piragic"]
Ukoliko ste polagali FIFP kod ass Anite onda otprilike mozete zamisliti kakva je forma testa. Mada je iz FIFP bilo 20 pitanja a cula sam da iz upravnog bude test od 30 pitanja. Kolokvij bi trebao pomoci da se lakse polozi, nadam se  :mrgreen:
[/quote]


Valjda ce na kolokviju biti 10 pitanja...kracih nekih(vjerovatno lekcijskih jer mi apsolventi kazu da bude i takvih)...ovo je ona rekla na vjezbama...ko ovo polozi u januaru radi ostalih 20 pitanja...tj. druga dva dijela knjige...e sad kao i na finansijama i na ovom ispitu ima pitanja koja su izvucena iz konteksta... takodje je rekla da radi lakseg ucenja mozemo pogledati udzbenik Fesic-Kamaric... pa ako ga neko nadje ako nije problem da mi javi jer bi voljela da kopiram...eto toliko sto sam ja na vjezbama uspjela da skupim informacija...  :p031:

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: Upravno pravo

Post by Ena Piragic »

Da, otprilike je tih 30 pitanja rasporedila na dva kolokvija i valjda ce biti jednostavnije. Cula sam da se ne uci evropsko upravno pravo, tj. onaj posljednji dio knjige. Nadam se da nije pogresna informacija!

_Maca_
Posts: 15
Joined: Tue Jan 05, 2010 6:18 pm

Odg: Upravno pravo

Post by _Maca_ »

[quote="Ena Piragic"]
Da, otprilike je tih 30 pitanja rasporedila na dva kolokvija i valjda ce biti jednostavnije. Cula sam da se ne uci evropsko upravno pravo, tj. onaj posljednji dio knjige. Nadam se da nije pogresna informacija!
[/quote]


Nije pogresna informacija:))) necemo ponovo pologat taj predmet;))) dosta jednom...

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: Upravno pravo

Post by Ena Piragic »

Dobro je  :biggrinlove: jer sam prije par dana dosla do tog dijela knjige i uzela godisnji odmor  :h055:  :haha:

Dino
Posts: 270
Joined: Wed Sep 23, 2009 5:54 pm

Odg: Upravno pravo

Post by Dino »

Uh ja stigao tek na 160str. i to samo podvlacio ovo je stvarno tezak predmet :)
Prvih 80 str je ubitacno :D profesor je ama bas svasta nakalemio :D

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: Upravno pravo

Post by Ena Piragic »

Meni je pomalo smor  :bajkers: kao kombinacija teorije prava i ustavnog prava  :e010: ali prezivjelo se gore

Dino
Posts: 270
Joined: Wed Sep 23, 2009 5:54 pm

Odg: Upravno pravo

Post by Dino »

Tako nekako dodje ustavno i teorija su odmor za mozak  :f010:

Post Reply

Return to “Četvrta godina”