PFTZ: III godina | Opća diskusija

Još malo pa diploma...
Dino
Posts: 270
Joined: Wed Sep 23, 2009 5:54 pm

Odg: III godina | Opća diskusija

Post by Dino »

Ja sam vec uzeo penologiju i kriminalistiku,ali sam cuo da je neki novi profesor na kriminalistici :)

emirs
Posts: 9
Joined: Thu Nov 12, 2009 10:41 am

Odg: III godina | Opća diskusija

Post by emirs »

[quote="Ines.tz13"]
Kod nas je sve skupo na fakultetu s obzirom sta za taj novac dobivamo!
[/quote]

hehe ma preskupo

Dino
Posts: 270
Joined: Wed Sep 23, 2009 5:54 pm

Odg: III godina | Opća diskusija

Post by Dino »

Nije ovo nista,skolarina ce svake godine biti sve visa :) Tako to ide :).
Po visini skolarine biti cemo odmah do  Amerike, a po drzavnom uredjenju smo Bosna i Hercegovina (nema adekvatnog primjera za navesti,odnosno goreg,),a sa statusom stanovnistva kao Kuba :)

Nefertiti
Posts: 357
Joined: Thu Oct 01, 2009 6:04 pm

Odg: III godina | Opća diskusija

Post by Nefertiti »

Nema nista od kukanja, nigdje na planeti visoko obrazovanje nije ovako dostupno i spram standarda nije narocito ni skupo, u SAD-u za primjer roditelji moraju stediti novac za studij djeteta vec od njegovog rodjenja, kod nas se studenti aktiviraju na pogresne alarme. I da, i ja sam odabrala kriminalistiku za izborni i profesor se promjenio vise nije Tadija, ali je u ponedjeljak predavanje pa cemo vidjeti. Da li neko zna gdje se moze nabaviti skripta iz evropskog prava, barem ona po kojoj su studenti ucili prosle godine kod prof. edina?!

nigga
Posts: 162
Joined: Mon Jul 27, 2009 11:37 am

Odg: III godina | Opća diskusija

Post by nigga »

sta bi ba za ona druga dva izborna  :o293:  :popc1:

ZVRKA_TZ
Posts: 8
Joined: Sun Nov 15, 2009 5:47 pm

Odg: III godina | Opća diskusija

Post by ZVRKA_TZ »

znali neko ko je taj novi profesor iz kriminalistike??? i u kolko je sutra predavanje??'

JohnDoe
Posts: 135
Joined: Wed Jul 01, 2009 4:53 pm

Odg: III godina | Opća diskusija

Post by JohnDoe »

profesor je borislav petrovic , dekan pravnog fakulteta u sarajevu :D predavanje ce biti i sledeci ponedeljak u 12 jedna grupa a druga u 13 casova :D


----------------------

ljudi jel ima u cetvrtak predavanja il su sastavili tri dana?
Last edited by JohnDoe on Tue Nov 24, 2009 10:38 pm, edited 1 time in total.

Bellatrix
Posts: 506
Joined: Mon Jul 06, 2009 9:21 pm

Odg: III godina | Opća diskusija

Post by Bellatrix »

Sastavili su praznike,ali ce se nastava koja nece biti odrzana u cetvrtak nadoknaditi 5.12.

Nefertiti
Posts: 357
Joined: Thu Oct 01, 2009 6:04 pm

Odg: III godina | Opća diskusija

Post by Nefertiti »

U ovom periodu bi trebala biti prijava ispita, ukoliko se dobro sjecam, pa da napokon izadje i urnek da se u index upisu imena profesora i predmeta! Ukoliko neko vidi obavijest na oglasnoj ploči ta informacija bi svima koristila. Hvala :uzdise:

Nefertiti
Posts: 357
Joined: Thu Oct 01, 2009 6:04 pm

Odg: III godina | Opća diskusija

Post by Nefertiti »

Prijava ispita je od 14.12, vjerovatno ce trajati tokom cijele iduce sedmice. Treba predati ispunjene prijave za ispite ljetnog i zimskog semestra, te index sa popunjenim podacima o profesorima i predmetima (urnek je na oglasnoj ploči)

Post Reply

Return to “Treća godina”