PFTZ: Penologija i kriminalistika

Još malo pa diploma...
selma_tz
Posts: 40
Joined: Sat Jun 27, 2009 5:37 pm

Odg: Penologija i kriminalistika

Post by selma_tz » Fri Jul 02, 2010 5:32 pm

[quote="Dino"]
Ima li vise kandidata za penologiju,nije valjda da sam sam sutra.
P.S. U koliko je sati sutra ispit........?????????
:moli:
[/quote]
ima nas jos :) ja mislim da je u 13

Lillith
Posts: 211
Joined: Sun Nov 15, 2009 1:16 am

Odg: Penologija i kriminalistika

Post by Lillith » Fri Jul 02, 2010 7:51 pm

Da li ce biti usmeni iz penologije posto bih ja izasla i na politicke sisteme taj dan...  :mrgreen:

....a osim toga prof je rekla da radimo cijeli ispit pismeno a za usmeni nista nije rekla na zadnjim predavanjima! :)

Sta vi mislite?  :misli:
Last edited by Lillith on Fri Jul 02, 2010 7:54 pm, edited 1 time in total.

JohnDoe
Posts: 135
Joined: Wed Jul 01, 2009 4:53 pm

Odg: Penologija i kriminalistika

Post by JohnDoe » Fri Jul 02, 2010 10:56 pm

[quote="Lillith"]
Da li ce biti usmeni iz penologije posto bih ja izasla i na politicke sisteme taj dan...  :mrgreen:

....a osim toga prof je rekla da radimo cijeli ispit pismeno a za usmeni nista nije rekla na zadnjim predavanjima! :)

Sta vi mislite?  :misli:
[/quote]

ja iskreno mislim da su oni nas sjebali na ovim rokovima al pravo!!!

pardon na vulgarnosti i to sto nema veze sa penologijom:D

Dino
Posts: 270
Joined: Wed Sep 23, 2009 5:54 pm

Odg: Penologija i kriminalistika

Post by Dino » Sun Jul 04, 2010 5:17 pm

Izasli rezultati iz Penologije  :mrgreen:

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: Penologija i kriminalistika

Post by Ena Piragic » Sun Jul 04, 2010 5:30 pm

Kako su izasli? Zar fakultet radi nedjeljom

Dino
Posts: 270
Joined: Wed Sep 23, 2009 5:54 pm

Odg: Penologija i kriminalistika

Post by Dino » Sun Jul 04, 2010 7:37 pm

Zvao me drug,da kaze rezultate.....Radi,on je bio danas na faxu....
Nas fakultet bude otvoren za ove studente iz doma da mogu uciti.......Tako je bilo barem do sad.

lejla003
Posts: 12
Joined: Tue Sep 22, 2009 8:49 pm

Odg: Penologija i kriminalistika

Post by lejla003 » Fri Sep 03, 2010 10:59 am

Jel penologija danas u 4?

amra.b
Posts: 13
Joined: Thu Nov 05, 2009 1:52 pm

Odg: Penologija i kriminalistika

Post by amra.b » Mon Sep 06, 2010 4:07 pm

ljudi mozel neko napisat pitanja sa zadnjeg roka iz penologije, ako nije kakav poblem, hvala unaprijed...;;)))

nedi
Posts: 1
Joined: Fri Sep 03, 2010 8:14 pm

Odg: Penologija i kriminalistika

Post by nedi » Wed Sep 08, 2010 3:16 pm

zna li neko kad je upis iz penologije?

finest
Posts: 117
Joined: Tue Aug 31, 2010 1:56 pm

Odg: Penologija i kriminalistika

Post by finest » Tue Sep 14, 2010 9:13 pm

ljudi mozel neko napisat pitanja sa zadnjeg roka iz penologije

Post Reply

Return to “Treća godina”