PFTZ: Evropsko pravo

Još malo pa diploma...
JohnDoe
Posts: 135
Joined: Wed Jul 01, 2009 4:53 pm

Odg: Evropsko pravo

Post by JohnDoe » Tue Sep 21, 2010 12:09 pm

aaaaaaaaaaaaa sutra bem ti evropu i uniju :D  :@

Angel
Posts: 15
Joined: Thu Mar 05, 2009 10:55 pm

Odg: Evropsko pravo

Post by Angel » Wed Sep 22, 2010 11:08 am

Pozdrav , je li moze neko postaviti pitanja koja danas budu na pismenom ? Hvala !

JohnDoe
Posts: 135
Joined: Wed Jul 01, 2009 4:53 pm

Odg: Evropsko pravo

Post by JohnDoe » Wed Sep 22, 2010 3:24 pm

[quote="Angel"]
Pozdrav , je li moze neko postaviti pitanja koja danas budu na pismenom ? Hvala !
[/quote]

za evro I je bilo  karakteristike komunitarnog prava, proporcijalnost, komunitarni budzet, komitet regija :D

ALL
Posts: 48
Joined: Tue Apr 06, 2010 8:54 pm

Odg: Evropsko pravo

Post by ALL » Fri Sep 24, 2010 2:47 pm

dal' neko zna kad bi mogli biti rezul ? :nervoza:

JohnDoe
Posts: 135
Joined: Wed Jul 01, 2009 4:53 pm

Odg: Evropsko pravo

Post by JohnDoe » Wed Sep 29, 2010 3:16 pm

[quote="ALL"]
dal' neko zna kad bi mogli biti rezul ? :nervoza:
[/quote]

izasli su rezultati :D ja polozio Icu :D 7 dobio hehehe :D a malo je ljudi polozilo opet..8 ja mislim je polozilo prvi dio :D

Enisa
Posts: 9
Joined: Sun Aug 02, 2009 4:03 am

Odg: Evropsko pravo

Post by Enisa » Wed Sep 29, 2010 4:56 pm

zna li ko kada ce bit usmeni ?????? :D :D :D

ALL
Posts: 48
Joined: Tue Apr 06, 2010 8:54 pm

Odg: Evropsko pravo

Post by ALL » Mon Oct 04, 2010 10:45 pm

ljudi jel' ima ikakvog habera za upis, ja ne znam ni koga bi pitala na fak za ovog prof , pa ajd ako neko nasto zna neka postavi ?!

JohnDoe
Posts: 135
Joined: Wed Jul 01, 2009 4:53 pm

Odg: Evropsko pravo

Post by JohnDoe » Wed Oct 06, 2010 12:15 pm

pozz kolege :D ev sad mi kolegica rece jedna da je upis u petak u 9 sati :D eh et zivjeli

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Evropsko pravo

Post by TripleJ » Tue Oct 12, 2010 7:23 pm

Predavanje je 23. oktobra u 8h i 15min. Vjezbi iz ovog predmeta nece biti dok ne budu odrzana predavanja.

Cokolada
Posts: 59
Joined: Wed Jan 27, 2010 11:52 am

Odg: Evropsko pravo

Post by Cokolada » Fri Nov 19, 2010 6:48 pm

jel tacno da ima sutra predavanje iz ovog predmeta???? pls da neko odg

Post Reply

Return to “Treća godina”