PFTZ: Evropsko pravo

Još malo pa diploma...
Nefertiti
Posts: 357
Joined: Thu Oct 01, 2009 6:04 pm

Odg: Evropsko pravo

Post by Nefertiti »

Kupila sam skriptu u ..., a ima i u skriptarnici PF SA odgovori i pitanja radjeni po knjizi nevena miske, one knjige koju nam je profesor i preporucio, tako da se nadam da cu moci poloziti bez da iscitavam tri knjige  :moli:

Zabranjeno je reklamiranje kopirnica.

Je li danas davao potpise? Hoce li opet dolaziti poslije Nove godine?
Last edited by Nefertiti on Sat Dec 26, 2009 12:03 pm, edited 1 time in total.

JohnDoe
Posts: 135
Joined: Wed Jul 01, 2009 4:53 pm

Odg: Evropsko pravo

Post by JohnDoe »

jeste danas davo potpise a vala ne znam kad ce ponovo doc :D ovo mi je ujedno i prvi put bio da vidim profesora  :f040:

Dino
Posts: 270
Joined: Wed Sep 23, 2009 5:54 pm

Odg: Evropsko pravo

Post by Dino »

Da li je profesor dao pitanja koja ce biti za prvu parcijalu? I koja se oblast danas radila :)

Sandra Softic
Posts: 113
Joined: Thu Oct 08, 2009 4:46 pm

Odg: Evropsko pravo

Post by Sandra Softic »

Koliko se ja sjecam profesor je rekao da nece vise dolaziti i da je sve ispredavao sto je trebao,a bit ce na ispitu sto je on diktirao na predavnju i nesto iz knjiga koje je dao.  :f055:

Mery
Posts: 243
Joined: Mon Sep 21, 2009 11:33 pm

Odg: Evropsko pravo

Post by Mery »

joj a ja nisam mogla danas nikako doci...tek sam operisana pa nisam uspjela uzeti potpis...
sta sad da radim ako nece vise dolaziti ;(

Nefertiti
Posts: 357
Joined: Thu Oct 01, 2009 6:04 pm

Odg: Evropsko pravo

Post by Nefertiti »

Kakav mu je to fazon, sta je s onima koji su imali praznik u petak i nisu bili u tuzli. Morat ce doci jos jednom u januaru jer mnogo ljudi nema potpis.

Sandra Softic
Posts: 113
Joined: Thu Oct 08, 2009 4:46 pm

Odg: Evropsko pravo

Post by Sandra Softic »

Ne znam ni ja,al tako on rece u subotu,pitala su ga neke kolegice da li ce vise dolaziti i on rece da je sve zavrsio,opet ne znam... A uvijek se moze ovjerit semestar bez jednog potpisa  :)

BOMBONCIC
Posts: 93
Joined: Sat Jun 27, 2009 5:57 pm

Odg: Evropsko pravo

Post by BOMBONCIC »

Da li bi neko od kolega bio tako ljubazan pa da napise pitanja koja je on rekao na predavanju i to iz knjige sta treba... :moli: 

Hvalaaaaa...

Sandra Softic
Posts: 113
Joined: Thu Oct 08, 2009 4:46 pm

Odg: Evropsko pravo

Post by Sandra Softic »

Pa sve sto je u vezi EU-primarni i seknudarni akti,osnivacki ugovori,institucije EU a izgleda da je to u knjizi podvuceno ne znam ni ja tacno...

Nefertiti
Posts: 357
Joined: Thu Oct 01, 2009 6:04 pm

Odg: Evropsko pravo

Post by Nefertiti »

Profesor je rekao da se kod njega ispitna pitanja uvijek nalaze na oglasnoj ploči, tako da se nadam da ce sad poslije nove godine do ispitnih rokova staviti spisak sa pitanjima koja su bitna  :mrgreen:

Post Reply

Return to “Treća godina”