PFTZ: Evropsko pravo

Još malo pa diploma...
Post Reply
Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

PFTZ: Evropsko pravo

Post by Legally Blonde » Wed Jul 01, 2009 9:51 am

Evropsko pravo
Last edited by Legally Blonde on Sun Aug 19, 2012 5:26 pm, edited 1 time in total.

shakespeare
Posts: 8
Joined: Sun Sep 13, 2009 1:55 am

Odg: Evropsko pravo

Post by shakespeare » Sun Sep 13, 2009 10:28 am

sta je ovo ljudi evropsko je sada teze poloziti od obligacija :|

ayLaa
Posts: 21
Joined: Sat Jun 27, 2009 3:07 pm

Odg: Evropsko pravo

Post by ayLaa » Mon Sep 14, 2009 9:19 pm

Trazite uvid u rad i usmeni ispit, gdje ces vas saslusati a ne pregledati letimicno pismene ispite! :h035:

ado75
Posts: 52
Joined: Wed Jul 01, 2009 10:15 pm

Odg: Evropsko pravo

Post by ado75 » Thu Oct 22, 2009 4:07 pm

Ko predaje ovaj pedmet i ko je asistent :f055:

Almir
Posts: 107
Joined: Wed Sep 23, 2009 9:31 am

Odg: Evropsko pravo

Post by Almir » Sat Oct 24, 2009 11:29 am

Predavanje iz [glow=red,2,300]Evropskog prava[/glow] je u subotu [glow=red,2,300]31.10.2009. od 13:15 - 17:00.[/glow]

don
Posts: 52
Joined: Fri Jul 03, 2009 12:14 pm

Odg: Evropsko pravo

Post by don » Sun Nov 01, 2009 11:50 am

Da li su juce bila predavanja iz evropskog,i ako jesu, te ako je neko bio neka napise svoje impresije o predmetu i profesoru...a naravno i potrebnu literaturu...  :D

nigga
Posts: 162
Joined: Mon Jul 27, 2009 11:37 am

Odg: Evropsko pravo

Post by nigga » Sun Nov 01, 2009 12:55 pm

ej super je predmet  :mrgreen: koliko shvatih,izucava se neka kultura norme u evropi,principi vazenja,dotice se i evropskih organizacija i sto je zanimljivo i BiH i njene integracije u eu odnose  :d055:

literatura:

uvod u pravo EU,prof.Nevenko Mista,izdavac pfsa,2007.
uvod u institucije i pravo EU,prof.Radovan Vukadinovic,2007.
drzavna pomoc u zemljama EU i iskustva sa BiH - autor je nas prof.edin rizvanovic

samo se prva od prof.Miste valjda i moze nabavit i ta se nabavi,a za preostale dvije rece da ce donijet da se kopiraju dijelovi koji trebaju  :confused2:  :f035:

don
Posts: 52
Joined: Fri Jul 03, 2009 12:14 pm

Odg: Evropsko pravo

Post by don » Sun Nov 01, 2009 1:43 pm

extra...  :cupo: hvala najljepse.... :d055:

EUTERPA
Posts: 11
Joined: Wed Nov 04, 2009 10:31 am

Odg: Evropsko pravo

Post by EUTERPA » Thu Nov 05, 2009 2:53 pm

Ja sam cula da uopste nije tesko...neki cak nisu ni kupili knjigu a polozili su...

Dino
Posts: 270
Joined: Wed Sep 23, 2009 5:54 pm

Odg: Evropsko pravo

Post by Dino » Sat Nov 14, 2009 10:30 am

Da li ce danas biti predavanja iz evropskog,ako neko zna neka kaze i u koliko sati :)
Veliki pozdrav.

Post Reply

Return to “Treća godina”