PFTZ: Radno i socijalno pravo

Još malo pa diploma...
TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by TripleJ » Tue Oct 04, 2011 7:28 pm

Doc.dr.sc. Faruk Sinanovic, inace predaje na Pravnom fakultetu u Zenici.

sandra79
Posts: 72
Joined: Mon Dec 21, 2009 11:29 am

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by sandra79 » Wed Oct 05, 2011 7:45 pm

Jel moze neko reci koja je literatura za Radno pravo i sta je bilo na prvom predavanju juce, hvala!

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by TripleJ » Thu Oct 06, 2011 1:44 pm

Radno pravo, autori Sead Dedić i Jasminka Gradaščević-Sijerčić.

Predavanje je bilo uvodno, osnovne informacije o pojmu, predmetu. Za ispit nije nista puno rekao, osim da ce biti dva kolokvija i zavrsni. Dolasci na vjezbe i predavanja se boduju. Neka me neko sa 3. godine dopuni. ko je bio do kraja na predavnju.

Asima
Posts: 17
Joined: Thu Jul 30, 2009 11:12 pm

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by Asima » Thu Oct 06, 2011 5:53 pm

Kako se ja sjecam il ako sam dobro cula profesor je rekao da ce bit i usmeni!
Last edited by Asima on Thu Oct 06, 2011 6:04 pm, edited 1 time in total.

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by TripleJ » Thu Oct 06, 2011 6:03 pm

Eto, biti ce i usmeni :D

BOMBONCIC
Posts: 93
Joined: Sat Jun 27, 2009 5:57 pm

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by BOMBONCIC » Thu Oct 13, 2011 10:02 pm

Ko je sad asistent na ovom predmetu?

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by TripleJ » Fri Oct 14, 2011 6:50 pm

Asistentica Edina Sehric.

pravnica1982
Posts: 65
Joined: Tue Dec 08, 2009 9:20 pm

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by pravnica1982 » Thu Oct 20, 2011 7:44 pm

Zna li neko od kolega hoce li biti uskoro neki ispit iz radnog  prava za apsolvente???  Hvala...    [img alt=:)]http://epravo.ba/forum/Smileys/akyhne/dft009.gif[/img]

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by Ena Piragic » Fri Oct 21, 2011 10:35 am

Iz RSP ispit je 26.10. u srijedu u 10h, a iz FIFP je takodjer u srijedu 26.10. u 14h :)
Podrazumijeva se, apsolventski rokovi.
Last edited by Ena Piragic on Fri Oct 21, 2011 10:37 am, edited 1 time in total.

typhoon
Posts: 136
Joined: Mon Dec 07, 2009 12:12 pm

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by typhoon » Fri Oct 21, 2011 7:14 pm

gdje budu vježbe? na našem ili na rggf-u?

Post Reply

Return to “Treća godina”