PFTZ: Radno i socijalno pravo

Još malo pa diploma...
tajni
Posts: 5
Joined: Thu Oct 08, 2009 6:53 pm

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by tajni » Wed Mar 30, 2011 5:31 pm

profesor je napisao knjigu iz socijalnog, i prema toj knjizi polagat ce oni koji su prvi put treca godina, dok svi ostali koji su vec odslusali socijalno prethodnih godina polazu kao i prije - prema knjizi Dr. Seada Dedica. Sto se tice radnog, koliko znam profesor nije napisao knjigu iz te oblasti tako da bi trebalo i dalje se polagati iz knjige Jasmina Gradascevic - Sead Dedic. U svakom slucaju za one koji su prije odslusali radno vrijedi isto kao i za socijalno.

adnan2086
Posts: 11
Joined: Thu Sep 03, 2009 10:48 am

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by adnan2086 » Wed Apr 06, 2011 10:57 am

jesu li izasli rezultati sa zadnjeg apsolventskog roka??? hvala :)

MERSI
Posts: 17
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:32 am

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by MERSI » Thu Apr 21, 2011 8:41 am

Može li mi neko napisat za modele radnog prava (postoji američki, evropski i japanski model) u kojoj knjizi radnog prava se to može nać i koji je autor.

bitno
Posts: 77
Joined: Fri Oct 29, 2010 1:00 am

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by bitno » Fri May 06, 2011 10:55 pm

Pozdrav,jeli bio vama  prof.Rozic danas na ispitu u Tz?????

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by Ena Piragic » Sat May 07, 2011 9:55 am

prof. Rozic ne predaje na Univerzitetu u Tuzli posljednje dvije godine.

Random
Posts: 19
Joined: Mon Jan 18, 2010 3:32 pm

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by Random » Thu May 12, 2011 10:55 am

uzima li profesor na bilo koji nacin u obzir ono sto je polozeno kod prosle profesorice?
ima li nesto sto ne trebamo uciti (drzavne sluzbenike ili nesto drugo)?

selma begovic
Posts: 142
Joined: Sun Aug 16, 2009 4:18 pm

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by selma begovic » Fri Jun 03, 2011 9:12 pm

zna li neko kad su predavanja iz socijalnog?

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by TripleJ » Fri Jun 03, 2011 11:26 pm

Trebalo je biti sutra (subota), medjutim profesor nije nista javio asistentici, tako da predavanja do daljnjeg nema.

JohnDoe
Posts: 135
Joined: Wed Jul 01, 2009 4:53 pm

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by JohnDoe » Wed Jun 15, 2011 2:53 pm

pozdrav drage kolege i kolegice :D

da li neko slucajno zna na koja poglavlja treba obratit posebnu paznju iz radnog prava a koja bi mozda trebalo ne uciti :D

i jel isti sistem ispita bolonjcima i ovima koji su stari sistem :D

hvalaaa

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by TripleJ » Thu Jun 16, 2011 9:56 am

Mi (bolonjci) ucimo po novoj literaturi koju nam je dao novi profesor i ona je obavezna. Niko nam nije skrenuo paznju da nesto ne treba, jer ta knjiga ima teksta svega nekih 70strana, a ostalo su zakoni i drugi materijali.

Post Reply

Return to “Treća godina”