PFTZ: Radno i socijalno pravo

Još malo pa diploma...
Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by Ena Piragic »

Čula sam da se pregovara da u ovom semestru dodje neki profesor iz Zenice, tako da ni to nije strašna opcija i da se ne stigne odgovarati kod Dubravke  :D

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by TripleJ »

Joj, ali ne znamo kakav je taj novi profesor. Prof. Dubravka je korektna i jako prijatna :)

Dino
Posts: 270
Joined: Wed Sep 23, 2009 5:54 pm

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by Dino »

Kada bi mogao biti usmeni iz Socijalnog prava,stari sistem me zanima :D I da li se zna ko ce biti novi profesor buduci da jedni studenti tvrde da ce to biti advokat iz Srebrenika koji je doktor pravnih nauka dok drugi studenti pricaju da je to neki tip iz Zenice :D :D :D Onako samo sam radoznao bas me zanima sta ce se odigrati u ovom semestru :D

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by Ena Piragic »

Profesor iz Zenice je porijeklom iz Srebrenika, ali predaje na PF Zenica, tako sam ja razumjela.
Za sada nikakvih informacija za RSP stari sistem, sto se tice rezultata sa drugog termina i usmenog ispita.

Dino
Posts: 270
Joined: Wed Sep 23, 2009 5:54 pm

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by Dino »

Ok,hvala kolegice na obavijesti. Uglavnom zvao sam drugara i kaze da su izasli rezultati iz RSP stari sistem pa tako drustvo da znate :D Sretno i da naglasim rekao mi je da nema nista za usmeni.pozz

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by TripleJ »

Ispit iz Radnog prava je u cetvrtak (10. marta) u 15h. Ispit ce se raditi pismeno.

tijana
Posts: 19
Joined: Sun Jun 28, 2009 6:36 pm

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by tijana »

pa krasno,ne zna se ko pije a ko plaća.ispit iz radnog,a šta je sa socijalnim?ko može izać,bolonjci,stari sistem il apsolventi?oni koji su položili na prvom ili na drugom roku?

boom
Posts: 27
Joined: Mon Jan 04, 2010 5:59 pm

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by boom »

mislim da mogu izaci svi na radno  :kava:

kigen_vagabundo
Posts: 13
Joined: Thu Aug 26, 2010 3:04 pm

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by kigen_vagabundo »

imam neke info da je novi profesor Faruk Sinanović iz Srebrenika,advokat i profesor radnog i socijalnog prava u Zenici.Znam ga vrlo dobro,ali neam pojma kakav je kao profa.Nije loš ovako ali,šta znaš o ljudima kad se dočepaju katedre.Imam jednog prijatelja,našeg kolegu koji je na magistarskom u Zenici pa se raspitam kakav je,naravno,ako bude došao da predaje na naš fax

eminica
Posts: 16
Joined: Sun Oct 25, 2009 10:17 pm

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by eminica »

mozetel napisati pitanja koja su danas bila na ispitu iz rdanog?

Post Reply

Return to “Treća godina”