PFTZ: Radno i socijalno pravo

Još malo pa diploma...
avonavon
Posts: 18
Joined: Thu Sep 23, 2010 7:26 am

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by avonavon »

Nece se zahuktati strasti, ostaje da izadjemo u januaru i to je to ali nekorektno je reci da mogu svi pa onda da ne mogu.. al ovo nije usamljen slucaj, navikli smo :) pozz

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by Ena Piragic »

Jeste razočarenje za kolege ali treba se naviknuti. Do sada su se ljudi trebali naviknuti. Usmena riječ malo vrijedi.

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by TripleJ »

Znam da je nekorektno od ass, jer sam i ja takodjer bila na svim predavanjima i znam da je profesorica uvijek naglasila to sto smo sada spominjali. Reci cemo profesorici sta se desilo, pa cemo vidjeti...

cvjetic83
Posts: 123
Joined: Thu Jul 09, 2009 11:44 pm

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by cvjetic83 »

jedino da zamolimo prf da nam odobri...jer ipak ima nas dosta kojima je ostačlo radno..a prof mi je super izgleda mi fina i otvorena da dogovore tako da bi mozda mogli snjom razgovarat i objasnit joj....

cvjetic83
Posts: 123
Joined: Thu Jul 09, 2009 11:44 pm

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by cvjetic83 »

nebi se ja toliko ni brinula oko ovog ..ali iskreno kako je do sad bilo bojim se dan ukinu jos i aprilski rok tako da cemo imat malo rokova a dosta nas je na 4 sa predmetima iz trece tako da mislim da bi i njima islo u prilog da nam daju tu sansu da sto prije zavrsimo ovaj faks...jer znate i samo kako nam budu ispiti kad krenu rokovi niko ni na kog negleda cak nam daju  po 3 ispita za jedan dan....nadam se da nisam promasila temu....

Random
Posts: 19
Joined: Mon Jan 18, 2010 3:32 pm

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by Random »

samovolja sistenata- osnovna karakteristika naseg fakulteta. ne znam za vas, ali ja vise nema zivaca i vremena da njih slusam. izlazim na taj kolokvij jer je profesorica rekla da moze. pitat je opet na narednom predavanju za svaki slucaj, sigurno ce dozvoliti jer je tako lakse i njima i nama.

dinaaaaa
Posts: 133
Joined: Sat Dec 05, 2009 12:43 pm

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by dinaaaaa »

Kad su ta sljedeca predavanja? Hoce li biti prije ovog kolokvija??
Ako hoce naravno da cemo pitati profesoricu jos jednom i ako ona odobri svi izlazimo i zavrsena stvar.

avonavon
Posts: 18
Joined: Thu Sep 23, 2010 7:26 am

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by avonavon »

Predavanja bi trebala biti sad u subotu i tad cemo cuti sta profesorica kaze..

cvjetic83
Posts: 123
Joined: Thu Jul 09, 2009 11:44 pm

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by cvjetic83 »

predavanja su sad u subotu....i znam da je prof izricito naglasaila da svi izlazimo na koklovij samo sa ass se treba utvrditi termin a ona ce proslijedit pitanja ass tako da prof nebi dolazila samo radi ispita....ali sam cula da prof mozda nece doci sad u subotu..ipak treba joj se javiti mailom i pitati je oko svega ovog jer nam je rekla da joj slobodno pisemo ako imamo nekih pitanja...javim Vam ako sta saznam ..pozzz

aldinaaldina
Posts: 12
Joined: Thu Nov 18, 2010 6:47 pm

Odg: Radno i socijalno pravo

Post by aldinaaldina »

da li neko zna 100% hoce li ova profesorica biti na ispitu iz radnog u aprilu,naravno ako nam budu dali te rokove?

Post Reply

Return to “Treća godina”