PFTZ: Obligaciono pravo

Još malo pa diploma...
sweety00
Posts: 8
Joined: Wed Sep 22, 2010 6:44 pm

Odg: Obligaciono pravo

Post by sweety00 »

kolege jel mogu studeni cetvrte godine koji su prenijeli obligacije izaci na taj kolokvij?! unaprijed zahvaljujem

Vec je odgovoreno na ovo pitanje u vise navrata, procitaj koji post iznad. Uglavnom, moze se izaci.
Last edited by sweety00 on Wed Dec 01, 2010 11:51 pm, edited 1 time in total.

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Obligaciono pravo

Post by TripleJ »

Kolegice sweety00, provjerite ipak da li se moze izaci. Danas sam cula da ne moze, iako je receno da moze. Svaki dan kazu nesto drugo. Hocete li da vam dam mail od asistentice da provjerite?

sweety00
Posts: 8
Joined: Wed Sep 22, 2010 6:44 pm

Odg: Obligaciono pravo

Post by sweety00 »

ako vam nije problem bila bih vam zahvalna?!

aldina
Posts: 108
Joined: Sat Oct 03, 2009 3:29 pm

Odg: Obligaciono pravo

Post by aldina »

je li ass pominjala slucajevi-hoce li i to biti na kolokviju,ako hoce smijemo li se sluziti praktikumom

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Obligaciono pravo

Post by TripleJ »

Da, na kolokviju ce biti ili slucaj ili da napisemo tuzbu (primjere smo radili na vjezbama). Od slucajeva, uglavnom jednostavniji tipa onih sa vjezbi ili iz knjige, sto smo do sada i radili. Najvaznije je prepoznati institut (opet samo instituti koje smo do sada radili, npr. predugovorna odgovornost, pobijanje pravnih radnji duznika i sl.). Praktikum se ne moze koristiti.

BOMBONCIC
Posts: 93
Joined: Sat Jun 27, 2009 5:57 pm

Odg: Obligaciono pravo

Post by BOMBONCIC »

Da li je neko saznao konkretno od asistentice,da li studenti 4te god,mogu izaci na taj kolokvij?!Tenk ju...

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Obligaciono pravo

Post by TripleJ »

Evo kolegici sweety00 je, ja pretpostavljam, poslala mail asistentici. Pa ako dobije povratni, zamolit cemo je da napise ovdje :)

sweety00
Posts: 8
Joined: Wed Sep 22, 2010 6:44 pm

Odg: Obligaciono pravo

Post by sweety00 »

kolege dobila sam odgovor,nazalost mi studenti cetvrte godine ne mozemo izaci na zakazani kolokvij,on je namijenjen samo za studente trece godine...
ass je odobrila samo jednom kolegi sa cetvrte godine izlazak na ovaj kolokvij jer je prisustvovao svim vjezbama i svim predavanjima ove godine...eto toliko...

Admir_24
Posts: 20
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:07 pm

Odg: Obligaciono pravo

Post by Admir_24 »

... " asistentica je odobrila samo jednom kolegi jer je prisustvovao svim vjezbama i predavanjima " ... :| otkud ona zna da je prisustvovao svim predavanjima ? ne predaje ona vec profesor... to se vjerovatno nekom pomaze da polozi prije... a ta asistentica se treba malo spustit na zemlju...vrijeme joj je ... ;)

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Obligaciono pravo

Post by TripleJ »

Kolega, nemojte da spominjete asistente u negativnom smislu, nije u skladu sa pravilima koristenja.
Profesor daje spisak studentima na predavanju, tako da asistentica ima uvid u to ko je bio na predavanjima.

Post Reply

Return to “Treća godina”