PFTZ: Obligaciono pravo

Još malo pa diploma...
Post Reply
Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

PFTZ: Obligaciono pravo

Post by Legally Blonde » Wed Jul 01, 2009 9:50 am

Obligacije???
Last edited by Legally Blonde on Sun Aug 19, 2012 5:26 pm, edited 1 time in total.

TZ_lawyer
Posts: 8
Joined: Sat Jun 27, 2009 1:40 pm

Odg: Obligaciono pravo

Post by TZ_lawyer » Wed Jul 01, 2009 11:44 am

Imal neko da zeli podjeliti svoje impresije nakon ispita odrzanog 30.6.

ps.onolika prepisancija vam nije trebala, i to na tako jeftin nacin!!!

ps2.sta bi po vama trebale biti sankcije???

amilya1210
Posts: 46
Joined: Wed Jul 01, 2009 9:00 pm

Odg: Obligaciono pravo

Post by amilya1210 » Thu Sep 03, 2009 9:21 am

Je li bio prvi septembarski ispit u Tz? Ima li neko ispitna pitanja please?

ayLaa
Posts: 21
Joined: Sat Jun 27, 2009 3:07 pm

Odg: Obligaciono pravo

Post by ayLaa » Thu Sep 03, 2009 11:14 am

Obligacije su tek u petak, s obzirom da je prof.pomjerio ispit. Drugi rok ako sve bude kako treba je 15.9.
Tek u subotu cemo znato pitanja s ovog roka  :mig:

shakespeare
Posts: 8
Joined: Sun Sep 13, 2009 1:55 am

Odg: Obligaciono pravo

Post by shakespeare » Sun Sep 13, 2009 10:31 am

[quote="TZ_lawyer"]
Imal neko da zeli podjeliti svoje impresije nakon ispita odrzanog 30.6.

ps.onolika prepisancija vam nije trebala, i to na tako jeftin nacin!!!

ps2.sta bi po vama trebale biti sankcije???
[/quote] izvini druze nismo te prepoznali cccc

Kadic
Posts: 7
Joined: Wed Sep 23, 2009 1:28 pm

Odg: Obligaciono pravo

Post by Kadic » Wed Sep 23, 2009 1:37 pm

TO JE NAJLAKSI PREDMET NA OVOM faxuuuuuuuuu :w849: :w849: :w849:

veliki_vezir
Posts: 67
Joined: Sat Sep 26, 2009 11:15 am

Odg: Obligaciono pravo

Post by veliki_vezir » Mon Sep 28, 2009 12:33 am

[quote="TZ_lawyer"]
Imal neko da zeli podjeliti svoje impresije nakon ispita odrzanog 30.6.

ps.onolika prepisancija vam nije trebala, i to na tako jeftin nacin!!!

ps2.sta bi po vama trebale biti sankcije???
[/quote]

selam Hamide :)

nai
Posts: 8
Joined: Thu Oct 01, 2009 6:19 pm

Odg: Obligaciono pravo

Post by nai » Thu Oct 01, 2009 6:44 pm

kad je treci septembarski iz obligacija?

cvjetic83
Posts: 123
Joined: Thu Jul 09, 2009 11:44 pm

Odg: Obligaciono pravo

Post by cvjetic83 » Wed Oct 14, 2009 10:06 pm

nadam se da je lagan za polozit.. kolege koje su vec polagali ovaj predmet  pisite sta i kako... :moli: :moli:    ja eto upisah  trecu god. pa me zanima... :kava: :f055: :f055:

MERSI
Posts: 17
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:32 am

Odg: Obligaciono pravo

Post by MERSI » Thu Oct 22, 2009 3:37 pm

Može li mi neko ko je bio na predavanju javiti koja se literatura koristi za ovaj predmet, Hvala  :D

Post Reply

Return to “Treća godina”