PFTZ: Međunarodno javno pravo

Još malo pa diploma...
kalee
Posts: 66
Joined: Fri Sep 18, 2009 2:36 pm

Odg: Medjunarodno javno pravo

Post by kalee »

[quote="BOMBONCIC"]
Znal neko da li ima sutra predavanje iz medjunarodnog?
[/quote]

i mene to znima :)

cvjetic83
Posts: 123
Joined: Thu Jul 09, 2009 11:44 pm

Odg: Medjunarodno javno pravo

Post by cvjetic83 »

e ovako drage moje koelge sve je to istina za novu prof.iz mjp...jer sam sama kod iste vec izlazila na ispit dok sam jos bila na sarajevskom...i da naravno nisma ga uspjela polozit iako je bilo nekih 5 str..nisu mi naslovi bili slozeni tako mi je prof.rekla....uglavnom ona nije losa onako nije bas bas strga lai trazi  puno puno da se pise pedantno i sve redom nema presekakanja ...kao u knjizi sve mora bit...nazalosta tako je...
ja se obradovala kad sam cula da je u Tuzli prof Sakib Softic al eto nije on vise..... a potom cujem da je dosla  ova prof bas sam bila razocarana.....zato sto znam da moram ponovo sve to ucit a ima bogami polijepo za spremit....u svakom slucaju nadam se da ce bar  malo popusti u ocjenjivanju jer za sad po meni trazi puno od nas....al eto ucit se mora.... i da ima skripta neka koja se vrtila po sarajesvkom faksu e sad koliko ona pomaze kod ove prof. jer je dosta skracena verzija akod prof se mora bas puno pisat... eto toliko od mene ...nadam se da cemo mi svi to uspjesno polozit... :d045: :d045:

don
Posts: 52
Joined: Fri Jul 03, 2009 12:14 pm

Odg: Medjunarodno javno pravo

Post by don »

Danas su bila predavanja,profesorica nije rekla kad ce biti kolokvij..reci ce sledece sedmice...tako da ce najvjerovatnije biti za 2 sedmice...et  ;)

Dino
Posts: 270
Joined: Wed Sep 23, 2009 5:54 pm

Odg: Medjunarodno javno pravo

Post by Dino »

Hvala na obavjestenju  :D

Lillith
Posts: 211
Joined: Sun Nov 15, 2009 1:16 am

Odg: Medjunarodno javno pravo

Post by Lillith »

Zna li neko da li postoje neki uslovi za izlazak na kolokvij (prisustvo na predavanjima i vjezbama...) ???

Mery
Posts: 243
Joined: Mon Sep 21, 2009 11:33 pm

Odg: Medjunarodno javno pravo

Post by Mery »

profesorica nije rekla da postoje neki uslovi za izlazak na kolokvij pa pretpostavljam da mogu izaci svi koji zele... a receno je da ce kolokvij biti ili 16.12. ili 24.12. znace se jos sledece sedmice... :)

Nefertiti
Posts: 357
Joined: Thu Oct 01, 2009 6:04 pm

Odg: Medjunarodno javno pravo

Post by Nefertiti »

Posto je iz medjunarodnog profesorica dala nazive oblasti i cak naglasila koje oblasti se ukratko spremaju, smatram da to ne bi trebalo biti problem poloziti. Esejski ispit zahtjeva mozda malo vise truda i opsirnosti, ali nista sto do trece godine vec nismo prezivjeli!

Lillith
Posts: 211
Joined: Sun Nov 15, 2009 1:16 am

Odg: Medjunarodno javno pravo

Post by Lillith »

[quote="Nefertiti"]
Posto je iz medjunarodnog profesorica dala nazive oblasti i cak naglasila koje oblasti se ukratko spremaju, smatram da to ne bi trebalo biti problem poloziti. Esejski ispit zahtjeva mozda malo vise truda i opsirnosti, ali nista sto do trece godine vec nismo prezivjeli!
[/quote]

Uce se prve dvije oblasti, jel? A pitanja koja su podvucena ce sigurno biti na kolokviju?

Tako sam ja shvatila ;)

Nefertiti
Posts: 357
Joined: Thu Oct 01, 2009 6:04 pm

Odg: Medjunarodno javno pravo

Post by Nefertiti »

Da, prve dvije oblasti za prvi kolokvij tj. 10 lekcija (naslova). Nisam sigurna koliko ce nam lekcija dati na parcijali, ne vjerujem da ce dati vise od 2-3 ako vec trazi opsirno da se pise, jer bi nam onda trebala 2h. Ali vidjet cemo vec!

Mery
Posts: 243
Joined: Mon Sep 21, 2009 11:33 pm

Odg: Medjunarodno javno pravo

Post by Mery »

ja sam cula da se ispit radi 2-3 sata kod nje... :U i da se treba bas bas punoooooo pisati...

Post Reply

Return to “Treća godina”