PFTZ: Međunarodno javno pravo

Još malo pa diploma...
DAMY
Posts: 21
Joined: Mon May 09, 2011 1:04 pm

Odg: Medjunarodno javno pravo

Post by DAMY » Wed Nov 16, 2011 6:32 pm

zna li se kad je prvi kolokvij iz MJP

miss
Posts: 105
Joined: Mon Jul 06, 2009 4:24 pm

Odg: Medjunarodno javno pravo

Post by miss » Wed Nov 16, 2011 7:01 pm

Valjda 14.12. Tako je napisano na nasoj grupi na fb. :)

zike
Posts: 45
Joined: Thu Feb 04, 2010 11:23 pm

Odg: Medjunarodno javno pravo

Post by zike » Fri Dec 09, 2011 2:43 pm

je li neko informisan koja bi trebala biti pitanja, ili sta se treba uciti ..

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Medjunarodno javno pravo

Post by TripleJ » Fri Dec 09, 2011 3:06 pm

Isto kao sto je i do sada bilo (mozes procitati prethodne postove). Uglavnom, jedno(ili 2) od onih glavnih i jedno sporedno pitanje, esejskog tipa.
Last edited by TripleJ on Sat Dec 10, 2011 9:59 am, edited 1 time in total.

typhoon
Posts: 136
Joined: Mon Dec 07, 2009 12:12 pm

Odg: Medjunarodno javno pravo

Post by typhoon » Fri Dec 09, 2011 9:57 pm

1.država kao subjekt međunarodnog prava
2.temeljna prava i dužnosti država
3.sukcesija država
4.složene države
5.priznanje država i vlada
6.sveta stolica i država vatikanskog grada
7.organi države u međunarodnim odnosima
8.diplomatski zastupnici
9. diplomatski privilegiji i imuniteti
10. konzularno pravo

biće 2 pitanja.bitna su 3, 5, 8, 10 a 6 i 7 kao dodatna. valjda će biti 1 bitno i 1 dodatno

zike
Posts: 45
Joined: Thu Feb 04, 2010 11:23 pm

Odg: Medjunarodno javno pravo

Post by zike » Sat Dec 10, 2011 9:56 am

Hvala vam ..

zike
Posts: 45
Joined: Thu Feb 04, 2010 11:23 pm

Odg: Medjunarodno javno pravo

Post by zike » Mon Dec 12, 2011 12:34 pm

u koliko je sati kolok..

Pike_tz
Posts: 90
Joined: Tue Sep 22, 2009 3:02 pm

Odg: Medjunarodno javno pravo

Post by Pike_tz » Mon Dec 12, 2011 9:41 pm

11:30

Post Reply

Return to “Treća godina”