PFTZ: Politički sistemi

Još malo pa diploma...
Mery
Posts: 243
Joined: Mon Sep 21, 2009 11:33 pm

Odg: Politicki sistemi

Post by Mery » Mon Sep 27, 2010 8:56 pm

pise da ce biti naknadno obavjestenje za upis...

dijana.m
Posts: 56
Joined: Tue Aug 31, 2010 10:57 am

Odg: Politicki sistemi

Post by dijana.m » Wed Sep 29, 2010 4:21 pm

Upis ocjene je 05.10. u 15h

Cokolada
Posts: 59
Joined: Wed Jan 27, 2010 11:52 am

Odg: Politicki sistemi

Post by Cokolada » Mon Nov 08, 2010 6:36 pm

moze li neko napisati do koje stranice je kolokvij ovaj sad sto ce biti i sta se podrazumjeva pod "historijski dio" koji ne treba uciti??? hvalaaa :D

selma begovic
Posts: 142
Joined: Sun Aug 16, 2009 4:18 pm

Odg: Politicki sistemi

Post by selma begovic » Tue Nov 09, 2010 6:09 pm

do 100-te str.

Cokolada
Posts: 59
Joined: Wed Jan 27, 2010 11:52 am

Odg: Politicki sistemi

Post by Cokolada » Wed Nov 10, 2010 11:06 am

hvala selma  :D

selma begovic
Posts: 142
Joined: Sun Aug 16, 2009 4:18 pm

Odg: Politicki sistemi

Post by selma begovic » Wed Nov 10, 2010 2:20 pm

do amerike treba ucit, zakljucno s holandijom, s tim da ne treba uciti one tabele

selma begovic
Posts: 142
Joined: Sun Aug 16, 2009 4:18 pm

Odg: Politicki sistemi

Post by selma begovic » Sat Nov 13, 2010 6:16 pm

zna li neko u kolko je sati ispit u petak?

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Politicki sistemi

Post by TripleJ » Sat Nov 13, 2010 6:54 pm

Ass pretpostavlja oko 17h, ali javit ce nam pocetkom sedmice dok sigurno provjeri kada ce amf biti slobodan.

Cokolada
Posts: 59
Joined: Wed Jan 27, 2010 11:52 am

Odg: Politicki sistemi

Post by Cokolada » Sat Nov 13, 2010 7:08 pm

na vjezbama je rekla ass da ne treba holandija kako sam ja dobro cula :D

selma begovic
Posts: 142
Joined: Sun Aug 16, 2009 4:18 pm

Odg: Politicki sistemi

Post by selma begovic » Sat Nov 13, 2010 7:31 pm

dobro si cula ja sam se zeznula

Post Reply

Return to “Treća godina”