PFTZ: Nasljedno pravo

Sad ste već na pola puta...
imamovic merima
Posts: 38
Joined: Fri Jul 23, 2010 1:06 pm

Odg: Nasljedno pravo

Post by imamovic merima » Tue Mar 22, 2011 4:36 pm

radili smo drugi zakonski nasljedni red i zadatke... :)

Jelena
Posts: 96
Joined: Wed Jul 15, 2009 4:00 pm

Odg: Nasljedno pravo

Post by Jelena » Wed Mar 30, 2011 1:01 pm

hoce li biti kolokvij ili samo zavrsni ispit??

imamovic merima
Posts: 38
Joined: Fri Jul 23, 2010 1:06 pm

Odg: Nasljedno pravo

Post by imamovic merima » Wed Mar 30, 2011 2:51 pm

kolokvija nema,samo zavrsni  :)

Jelena
Posts: 96
Joined: Wed Jul 15, 2009 4:00 pm

Odg: Nasljedno pravo

Post by Jelena » Thu Mar 31, 2011 10:20 am

hvala :)

ljubicica988
Posts: 46
Joined: Sat Mar 19, 2011 9:08 am

Odg: Nasljedno pravo

Post by ljubicica988 » Fri Jun 10, 2011 5:38 pm

jel ko bio na konsultacijama  ;)

miss
Posts: 105
Joined: Mon Jul 06, 2009 4:24 pm

Odg: Nasljedno pravo

Post by miss » Sun Jun 19, 2011 4:57 pm

Izasli su rezultati.

-sabina-
Posts: 50
Joined: Wed Jan 13, 2010 4:45 pm

Odg: Nasljedno pravo

Post by -sabina- » Mon Jun 20, 2011 10:05 am

A kada je upis?

miss
Posts: 105
Joined: Mon Jul 06, 2009 4:24 pm

Odg: Nasljedno pravo

Post by miss » Mon Jun 20, 2011 3:33 pm

Mozda poslije drugog roka,da profesor ne dolazi dva puta.

Pike_tz
Posts: 90
Joined: Tue Sep 22, 2009 3:02 pm

Odg: Nasljedno pravo

Post by Pike_tz » Sun Jun 26, 2011 12:50 pm

ima li kakvih informacija oko upisa'?

miss
Posts: 105
Joined: Mon Jul 06, 2009 4:24 pm

Odg: Nasljedno pravo

Post by miss » Tue Jul 05, 2011 2:21 pm

Sutra od 10 do 11h predaja indexa kod asistenta,a profesor dolazi u cetvrtak.

Post Reply

Return to “Druga godina”