PFTZ: Tranzicija i razvoj

Sad ste već na pola puta...
WB01
Posts: 293
Joined: Tue Jul 28, 2009 11:58 am

Odg: Tranzicija i razvoj

Post by WB01 » Thu Jan 28, 2010 4:17 pm

[quote="sandra79"]
Da li neko zna kada su rezultati i upis sa zavrsnog ispita?
[/quote]

Nije nista govorio... al mislim da ce se to malo oduziti...

otpravnik
Posts: 726
Joined: Wed Sep 16, 2009 11:19 pm

Odg: Tranzicija i razvoj

Post by otpravnik » Sat Jan 30, 2010 7:50 pm

Javite cim saznate da su rezultati izasli...... hvala!  :f055:

otpravnik
Posts: 726
Joined: Wed Sep 16, 2009 11:19 pm

Odg: Tranzicija i razvoj

Post by otpravnik » Wed Feb 03, 2010 9:47 am

Rezultati su izasli!
Ako kome treba provjeriti neka mi posalje privatnu poruku- Ime Prezime i index-
Imat cu rezultate za neka 2h

sandra79
Posts: 72
Joined: Mon Dec 21, 2009 11:29 am

Odg: Tranzicija i razvoj

Post by sandra79 » Wed Feb 03, 2010 10:43 am

a kako ide to za upis ocjena?

otpravnik
Posts: 726
Joined: Wed Sep 16, 2009 11:19 pm

Odg: Tranzicija i razvoj

Post by otpravnik » Wed Feb 03, 2010 4:00 pm

Upis ocjena je po dogovoru sa profesorom!
Mozete otici do njega na ekonomski fakultet- 3 sprat, kada se popnete uz stepenice zadnja vrata desno.....
Na kancelariji pise "Muharem Klapic", pise i da su konsultacije srijedom od 11 do 13h, ali danas ga nije bilo.....

                                                                    * * *

Upis ocjena- cetvrtak u 12,00h
Last edited by otpravnik on Mon Feb 08, 2010 2:47 pm, edited 1 time in total.

torg
Posts: 95
Joined: Tue Sep 29, 2009 2:41 pm

Odg: Tranzicija i razvoj

Post by torg » Thu Apr 08, 2010 9:14 pm

Jel ima neko da je propustio prvi rok iz ovog predmeta

dzano
Posts: 18
Joined: Wed Aug 19, 2009 1:17 pm

Odg: Tranzicija i razvoj

Post by dzano » Mon Apr 12, 2010 12:40 pm

nisam prvi, al sam propustio drugi - ne mogu da vjerujem

typhoon
Posts: 136
Joined: Mon Dec 07, 2009 12:12 pm

Odg: Tranzicija i razvoj

Post by typhoon » Wed Apr 21, 2010 7:21 pm

izašli rezultati!

Arhim
Posts: 188
Joined: Sat Dec 26, 2009 8:48 pm

Odg: Tranzicija i razvoj

Post by Arhim » Fri Dec 03, 2010 11:58 am

Kolege jel moze samo informacija u koliko je sutra ispit,odnosno u koliko pocinju grupe..Ja sam 4.,pa ako neko zna,please hitno je.

baky
Posts: 76
Joined: Wed Jan 12, 2011 10:21 am

Odg: Tranzicija i razvoj

Post by baky » Tue Feb 08, 2011 3:33 pm

ima li neko da polaze tranziciju sad 14-tog,da li ce biti u 11h? :h055:

Post Reply

Return to “Druga godina”