PFTZ: Bračno pravo

Sad ste već na pola puta...
Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

Odg: PFTZ: Bračno pravo

Post by Dino91 »

Blago tebii, ma nije on toliko tezak za naucit, samo treba potrefit sta prof.trazi to je to ... :/

beby
Posts: 76
Joined: Tue Sep 29, 2009 10:07 pm

Odg: PFTZ: Bračno pravo

Post by beby »

kod nas od mrava naprave medvjeda  :mrgreen:

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

Odg: PFTZ: Bračno pravo

Post by Dino91 »

;) :D. Zna li neko koliko bodova nosi ispit ako radimo cijelu materiju iz Bracnog?!

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

Odg: PFTZ: Bračno pravo

Post by odemwingie »

Evo rezultati A B i C grupa http://www.pf.untz.ba/PODSTRANICE/rezul ... 20god.html

I ovdje je bodovanje konfuzno napr. prvi kolok polozis dobijes 21 bod to je sestica i drugi npr. isto 21 bod(6) to je ukupno 42 a 53 ili 54 boda moras ukupno imati da bi polozio.Zna li neko kako ide da li dobijemo svi 10,15 bodova na prisustvo ili...  Dino najbolje ti je da odes i vidis sa ass.Borisom bude on u kancelariji od 9,10 sati .

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

Odg: PFTZ: Bračno pravo

Post by Dino91 »

Ali ass je rekao ko redovno polozi kolokvije i npr.ima po 21 bod na svakom od kolokvija, samo upisuje ocjenu ne mora se imat ukupno 54boda. To vazi samo za nas koji nismo polozili redovno, pa sad u februaru radimo sve i moramo imat ukupno 54 boda za 6-icu. Ma pitao sam ga i rekao mi da smo na pocetku upoznati sa sistemom bodovanja ali ja nisam upoznat hahaha. Ali kontam sad ;).

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

Odg: PFTZ: Bračno pravo

Post by odemwingie »

Aha oke onda,a Dino ne znam sad ako radis oba dijela mislim da nema zadataka dobijes samo 5 pitanja,opet najbolje je to vidjeti sa asistentom,uglavnom moze se bracno lijepo spremiti.npr bracnu stecevinu za dan mozes ko bombonu spremit pa onda ostala poglavlja,za 5 dana moze se odraditi lijepo + ne ucis ono sitnim slovima sto je pisano(uporedno pravo) i zakonodavstvo RS.Poz

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

Odg: PFTZ: Bračno pravo

Post by Dino91 »

Ja sam vecinu naucio, imam jos malo pred kraj, nije to meni problem naucit koliko mi je problem kako profesorica ispravlja i te bodove silne sto treba osvojit, imam brigu ali imam i dovoljno vremena za spremit, kako kazes ko bombonicu :). Hvala drug.

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

Odg: PFTZ: Bračno pravo

Post by Dino91 »

Izasli su rezultati iz Bracnog prava A i B grupa (studenti koji su radili cijelu materiju)?! ;)

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

Odg: PFTZ: Bračno pravo

Post by odemwingie »

Cekaj malo,jesu ovo rezultati iz Bracnog prava ili atomske fizike.Jbote prolaznost je prezalosna,nemam rijeci ovo ili ljudi ne uce il su kriteriji preeestrogi mada meni nije djelovalo tako na 1 kolokviju jest da se valja nauciti temeljito(cak od rijeci do rijeci bas onako kako je u knjizi ) al ovo je  :k837:

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

Odg: PFTZ: Bračno pravo

Post by Dino91 »

Ovo je katastrofa. Ja nezz stv sta to ona trazi da se napise ne bi li priznala pitanje :s. Ja cu ga sad ucit do 15-og. i imam dovoljno vremena da ga napamet naucim, pa cemovidet jbg. :s

Post Reply

Return to “Druga godina”