PFTZ: Bračno pravo

Sad ste već na pola puta...
Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

Odg: PFTZ: Bračno pravo

Post by Dino91 »

Izasli su rezultati i za C gr. Allahu dragiiii, ima li kakve sanse da se "navuce" 8 bod.?! :( Toliko ucim ovo Bracno i vidi ... :s

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

Odg: PFTZ: Bračno pravo

Post by odemwingie »

Ne znam sta bih ti reko kolega,nisam ni ja polozio drugi dio a uradio sam sve i to sam danas sazno na upisu ocjene jer rezultata nigdje nije bilo.Kontam da me nije oborila radi rukopisa,posto je stvarno bio grozan,rekose da je uvid u rad u subotu kad  su  predavanja iz roditeljskog.Tesko da ce ti dati 8 bodova,gotovo nemoguce ,zato sto kod nje toga nema cak ako ti fali 1 ili 2 boda strogo se gleda prisustvo na predavanjima i vjezbama.Nista ostaje ovo  u septembru,al ne treba se brinuti polozit ce se ovo.

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

Odg: PFTZ: Bračno pravo

Post by Dino91 »

Ma znamm, vjerujem ti. Al mi je vise muka da ga gledam a kamoli da ga ucim :S. Niss ostaje sljedeci rok pa se jos vise potrusit :). HVala ti na inf. ;)

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

PFTZ: Bračno pravo

Post by odemwingie »

Zna li neko jel pomjeren ispit iz Bracnog ili je ostao za 24.8 .Poz :)

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

PFTZ: Bračno pravo

Post by Dino91 »

Nije se niss promijenilo.Ispit je u subotu u 9h usmeni a u 11h pismeni za one koji su polozili 1kol .,blago njima :(. Od ovog me je usmenog stv frka,nezz sta da ocekujem. :/

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

PFTZ: Bračno pravo

Post by odemwingie »

Oke hvala puno.Gledo sam ja danas nije bilo nikakvog obavjestenja u vezi ispita tako da ostaje to za subotu.Ja polozio 1 kolok.al zato nisam nista ponovio 2 dio,moral mi je skroz dole nakon sto sam pao na popravnom a sve uradio ,ne mogu nikako da uzmem ovo bracno,zgadilo mi se sve a najgore je to sto ako sad ne polozim ,sledece godine nece se priznatio ovaj polozeni dio.Al hajd valjda cemo imati srece :f010:

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

PFTZ: Bračno pravo

Post by Dino91 »

Uuu pa blago tebi,ti si rahat,ma ima ti i socijalni rok ako ti bas ovaj predmet zafali za uslova. Nadam se da ce biti dobre volje, pa valjda se odmorio na godisnjem :). SRETNO NAM.

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

PFTZ: Bračno pravo

Post by Dino91 »

Je li Bracno ( socijalni rok ) u cet ili petak ili oba dana pa koji mi odaberemo da polazemo?! ;)

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

PFTZ: Bračno pravo

Post by odemwingie »

U oba dana je bracno (cet i petak) .I sretno svima koji ganjaju uslov za 3 godinu.

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

PFTZ: Bračno pravo

Post by Dino91 »

Ahhh mene ce zeznut Tp :(, iako cu dat uslov ccc,nigdje veze.Takodjer SRETNO SVIMA. :)

Post Reply

Return to “Druga godina”