PFTZ: Bračno pravo

Sad ste već na pola puta...
TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Bracno pravo

Post by TripleJ »

Kraj decembra? Jao prijatno sam iznenadjena! Hvala na informacijama, jer nama asistent Boris jos nista nije rekao u vezi kolokvija.

torg
Posts: 95
Joined: Tue Sep 29, 2009 2:41 pm

Odg: Bracno pravo

Post by torg »

Hoce li biti odrzane vjezbe iz Bracnog u cetvrtak

miss
Posts: 105
Joined: Mon Jul 06, 2009 4:24 pm

Odg: Bracno pravo

Post by miss »

Nece biti odrzane vjezbe u cetvrtak i grupa koja je trebala ici kod maticara nece ici,jer je neradni dan  :)

torg
Posts: 95
Joined: Tue Sep 29, 2009 2:41 pm

Odg: Bracno pravo

Post by torg »

Ima li neko da ce ici sutra na vjezbe iz Bracnog u 12:15 da prenese informaciju ako asistent bude govorio o onom zadatku sto trebamo obaviti ono sto nasa grupa treba da ide u sud.,.......ajd pleasee ako neko bude nek javi  :f035:

Bellatrix
Posts: 506
Joined: Mon Jul 06, 2009 9:21 pm

Odg: Bracno pravo

Post by Bellatrix »

Ici cu ja pa cu ti javiti,a koja to grupa ide na sud?Znas li koja grupa treba gdje ici,da li je svima odredio ili samo nekima.

torg
Posts: 95
Joined: Tue Sep 29, 2009 2:41 pm

Odg: Bracno pravo

Post by torg »

Pa ass. je rekao na proslim vjezbama da ce nam u ponedjeljatk tj.sutra reci koji zadatak ce imati nasa grupa (ona od 12:15 nezz tacno broj grupe) a najvjerovatnije cemo morati ici u sud., a ne znam da li je odredio zadatke ostalim grupama. Ja iz zdravstvenih razloga sutra necu moci prisustvovati vjezbama.

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Bracno pravo

Post by TripleJ »

Ja mislim da je svim grupama odredio zadatke. Znam da V1 ide kod notara, V6 kod maticara.. to je sve sto ja znam o tome!

Bellatrix
Posts: 506
Joined: Mon Jul 06, 2009 9:21 pm

Odg: Bracno pravo

Post by Bellatrix »

Mojoj grupi nije nista nije odredio,a ja sam redovna na vjezbama.  :uzdise:   Ja sam V8 ona grupa u 13h .Ako cujem nesto napisati cu sutra....  :f040:

torg
Posts: 95
Joined: Tue Sep 29, 2009 2:41 pm

Odg: Bracno pravo

Post by torg »

i jel neko bio na vjezbama danas ????

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Bracno pravo

Post by TripleJ »

Jesam ja! Ovako, ass je rekao da ce vidjeti sa profesoricom da nam kolokvij bude iza nove godine, tj. u prvoj sedmici, ali jos nista nije sigurno. (ndam se da hoce!! :moli:) I rekao je da isto tako ovaj projekat sto radimo mora biti do tada gotov (barem sto se tice grupe koja radi bracne ugovore, tj. V1). Eh eto :D

Jos da dodam da smo danas imali uvodna predavanja iz predmeta Imovinski odnosi bracnh partnera. Radili smo cisto uvod, npr. kakvi su imovinski odnosi bili u rimskom pravu, kako u Austro-Ugarskoj, u nasem starijem zakonodavstvu i sl. Ucit ce se iz knjige koju vec koristimo iz predmeta Bracno pravo, ima jedno poglavlje koje se bas odnosi na imovinske odnose i pored toga cemo raditi jos tri clana vezana za to (iz PZ-a RS-a, BD-a i mislim da cemo se osvrnuti i na Hrvatsku i Srbiju).
Last edited by TripleJ on Mon Dec 07, 2009 6:07 pm, edited 1 time in total.

Post Reply

Return to “Druga godina”