PFTZ: Građansko pravo

Sad ste već na pola puta...
majaga
Posts: 29
Joined: Wed Mar 24, 2010 5:03 pm

Odg: Gradjansko pravo

Post by majaga »

Moze li mi neko reci da li je stvarno pravo = gradjansko III skripta  :zamisljen:

blofeld
Posts: 13
Joined: Sat Dec 12, 2009 3:38 am

Odg: Gradjansko pravo

Post by blofeld »

[quote="majaga"]
Moze li mi neko reci da li je stvarno pravo = gradjansko III skripta  :zamisljen:
[/quote]

nije
stvarno pravo je 'Građansko pravo - Skripta', znači prva skripta

cvjetic83
Posts: 123
Joined: Thu Jul 09, 2009 11:44 pm

Odg: Gradjansko pravo

Post by cvjetic83 »

danas sam na oglasnoj ploci procitala da je ispit iz gradanskog 1 i gradanskog 2 odgoden za 13.09 u 14h...ispit koji je trebao bit  sutra medutim zanima me da li se to odnosi na stvarno pravo ..molim vas kolgege hitno mi je potreban odg. da li je to grad 2 ustvari stvarno pravo.. JER kolgeica mi je druga god.  zahvatila je bolonja stari je sistem bila....

WB01
Posts: 293
Joined: Tue Jul 28, 2009 11:58 am

Odg: Gradjansko pravo

Post by WB01 »

[quote="cvjetic83"]
danas sam na oglasnoj ploci procitala da je ispit iz gradanskog 1 i gradanskog 2 odgoden za 13.09 u 14h...ispit koji je trebao bit  sutra medutim zanima me da li se to odnosi na stvarno pravo ..molim vas kolgege hitno mi je potreban odg. da li je to grad 2 ustvari stvarno pravo.. JER kolgeica mi je druga god.  zahvatila je bolonja stari je sistem bila....
[/quote]

ne znam ti ja to gradj 1 gradj 2, al sutra je ispit iz stvarnog u 9  :mrgreen:

WB01
Posts: 293
Joined: Tue Jul 28, 2009 11:58 am

Odg: Gradjansko pravo

Post by WB01 »

sjeca li se ko pitanja sa proslog roka kako su svi popadali?

finest
Posts: 117
Joined: Tue Aug 31, 2010 1:56 pm

Odg: Gradjansko pravo

Post by finest »

ako padnemo sad iz gradjanskog hocel bit  jos neki rok osim socijale???mozemo li radit zajedno sa stvarnim,jel neko dobar s Hamidom:))

WB01
Posts: 293
Joined: Tue Jul 28, 2009 11:58 am

Odg: Gradjansko pravo

Post by WB01 »

[quote="finest"]
ako padnemo sad iz gradjanskog hocel bit  jos neki rok osim socijale???mozemo li radit zajedno sa stvarnim,jel neko dobar s Hamidom:))
[/quote]

pa po pravilu poslije socijale ide dekanski rok pa ako ti je samo gradjansko problem polozit ces :)

finest
Posts: 117
Joined: Tue Aug 31, 2010 1:56 pm

Odg: Gradjansko pravo

Post by finest »

posto sam nova u ovoj bolonji,sta vama znaci socijala,jel mogucnost da izadjete na sve ispite ili samo 1 eventualno 2,pa tek taj dekanski???il je ovo sada socijala sto smo izlazili?

miss
Posts: 105
Joined: Mon Jul 06, 2009 4:24 pm

Odg: Gradjansko pravo

Post by miss »

Ovo su sad redovni rokovi,a bit ce jos najmanje 2 roka!Tako je barem prosle godine bilo! :)

WB01
Posts: 293
Joined: Tue Jul 28, 2009 11:58 am

Odg: Gradjansko pravo

Post by WB01 »

Pa mislim da ti socijala nece trebat za gradjansko ako si danas radila  :mrgreen:

prosle godine bio je socijalni rok - svi predmeti... zatim dekanski rok na koji su mogli izac studenti kome treba 2 za uslova, i onda drugi dekanski rok na koji su mogli izac studenti kojima je ostao 1 predmet za uslova... mislim da ce tako biti i ove godine...


ps asistenta za predsjednika drzave (H)

Post Reply

Return to “Druga godina”