PFTZ: Ekonomika javnog sektora i finansiranje javne uprave

Sad ste već na pola puta...
Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

Odg: PFTZ: Ekonomika javnog sektora i finansiranje javne uprave

Post by Dino91 »

Je li profesor sta predavao? Iz cega se uci? :s

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

Odg: PFTZ: Ekonomika javnog sektora i finansiranje javne uprave

Post by Dino91 »

Zna li se kada ce biti rezultati iz ekonomike? Iako cisto sumnjam da ce biti dobri rezultati s obzirom kakav je ispit bio. :s
Last edited by Dino91 on Sun Nov 18, 2012 1:19 pm, edited 1 time in total.

epravnik
Posts: 27
Joined: Thu Dec 15, 2011 2:38 pm

Odg: PFTZ: Ekonomika javnog sektora i finansiranje javne uprave

Post by epravnik »

pa jel to bio vec ispit i kada? koja su pitanja bila?

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

Odg: PFTZ: Ekonomika javnog sektora i finansiranje javne uprave

Post by Dino91 »

Ispit je kolega bio 12.11. A bilo je 5pitanja, poredjenja. Ne mogu se sjetit tacno koja su bila ... :X

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

Odg: PFTZ: Ekonomika javnog sektora i finansiranje javne uprave

Post by Dino91 »

Zna li ko koja poglavlja se uce za zavrsni ispit?

epravnik
Posts: 27
Joined: Thu Dec 15, 2011 2:38 pm

Odg: PFTZ: Ekonomika javnog sektora i finansiranje javne uprave

Post by epravnik »

Dali ce biti 2. parcijala ili samo zavrsni? I zna li ko koja ce pitanja biti na zavrsnom i koja su bila na 1. parcijali??

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

Odg: PFTZ: Ekonomika javnog sektora i finansiranje javne uprave

Post by Dino91 »

Zavrsni je sad tj.11.01, nosi 50bod.kao i prvi kolokvij. ;) Nezz se niss o pitanjima,profesor je poslao slide s lekcijom Porezi a imaju (kako nam je receno) jos dva poglavlja koja ce poslat, nadam se uskoro :). Na 1parcijali se ja sjecam samo 2 od 5 pitanja: Neuspjeh trzista; Cijene u sjenci i trzisne cijene;  Uglavnom je bilo poređenje. :s I kada prof.kaze koja poglavla treba uciti slobodno SVE uci iz tih poglavlja i ne oslanjaj se sto on posalje na slajdovima tj. ti slajdovi ne sadrze kompletno poglavlje. ;) Et nadam se da sam ti pomogao. Pozz

epravnik
Posts: 27
Joined: Thu Dec 15, 2011 2:38 pm

Odg: PFTZ: Ekonomika javnog sektora i finansiranje javne uprave

Post by epravnik »

izvini ja sam vanredan student radim pa ne idem po predavanjima. a gdje je poslao te slajdove i gdje ce poslati ostala 2 slajda? i iz čega da učim inače jel se ima neka knjiga kupit?

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

Odg: PFTZ: Ekonomika javnog sektora i finansiranje javne uprave

Post by Dino91 »

Ma nema veze sad cu ja tebi objasnit. Te slajdove ti je poslao na fb u grupi (https://www.facebook.com/groups/368941816515519/) i idi na datoteke i naci ces na pocetku lekciju Poreze (to ti je za 2kol. i jos 2pogl.koje ce ona naknadno poslati) a ispod imas (u toj istoj datoteci) sljedeca poglavlja: Trzisna efikasnost,pravicnost,poglavlje 11, poglavlje 10 i ekonomija javnog sektora (to ti je za 1kol.). A imas i knjigu kupiti sa svim ovim poglavljima u Horoskopu, samo trazi Ekonomiku za oba kol.i znat ce čika. To ti je to. ;)

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

Odg: PFTZ: Ekonomika javnog sektora i finansiranje javne uprave

Post by Dino91 »

[quote="Dino91"]
Zavrsni je sad tj.11.01, nosi 50bod.kao i prvi kolokvij. ;) Nezz se niss o pitanjima,profesor je poslao slide s lekcijom Porezi a imaju (kako nam je receno) jos dva poglavlja koja ce poslat, nadam se uskoro :). Na 1parcijali se ja sjecam samo 2 od 5 pitanja: Neuspjeh trzista; Cijene u sjenci i trzisne cijene;  Uglavnom je bilo poređenje. :s I kada prof.kaze koja poglavla treba uciti slobodno SVE uci iz tih poglavlja ali iz knjige i ne oslanjaj se sto on posalje na slajdovima tj. ti slajdovi ne sadrze kompletno poglavlje vec samo ono najbitnije sta treba ucit. ;) Et nadam se da sam ti pomogao. Pozz
[/quote]

Post Reply

Return to “Druga godina”