PFTZ: Ekonomika javnog sektora i finansiranje javne uprave

Sad ste već na pola puta...
Post Reply
Jelena
Posts: 96
Joined: Wed Jul 15, 2009 4:00 pm

Odg: Ekonomika javnog sektora i finansiranje javne uprave

Post by Jelena »

predrok???
jel moze neko napisati objasnjenje, pls :)
i  sta je sa literaturom za ispit? (ranije je dao samo onu skriptu za kolokvij)

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Ekonomika javnog sektora i finansiranje javne uprave

Post by TripleJ »

Pa bit ce to neko cudo od predroka sad u petak. Ja ne znam ni kome to tako odgovara, ali hajde.. literatura: skripta u Omegi, ima nekih 80 strana, uglavnom je o porezima rijec. Eto sretno svima u ovom uber, super, mega, turbo pripremanju ispita!

Jelena
Posts: 96
Joined: Wed Jul 15, 2009 4:00 pm

Odg: Ekonomika javnog sektora i finansiranje javne uprave

Post by Jelena »

hvala na pojasnjenju :)

WB01
Posts: 293
Joined: Tue Jul 28, 2009 11:58 am

Odg: Ekonomika javnog sektora i finansiranje javne uprave

Post by WB01 »

A znal netko u koliko je sati ispit? Joj frke i panike majko mila...

boom
Posts: 27
Joined: Mon Jan 04, 2010 5:59 pm

Odg: Ekonomika javnog sektora i finansiranje javne uprave

Post by boom »

EKONOMIJA JAVNOG SEKTORA

Predrok koji je,na inicijativu "cijele 2.godine",bio zakazan za petak 22.01. se odgađa jer prof.Kadrija neće biti dostupan tog dana.

Ukoliko većina studenata želi predrok iz ekonomije, isti može biti održan u ponedjeljak 25.01.

Molimo vas da se u izjasnite DANAS 18.10. da bismo mogli stupiti u kontakt sa prof. i zakazati ili otkazati predrok .

Volja većine je presudna.

Jelena
Posts: 96
Joined: Wed Jul 15, 2009 4:00 pm

Odg: Ekonomika javnog sektora i finansiranje javne uprave

Post by Jelena »

pa ako je opcija 25.01. ne vidim kakav je to predrok kad je redovan rok 5 dana kasnije..Ja glasam za redovan rok 30.01.

WB01
Posts: 293
Joined: Tue Jul 28, 2009 11:58 am

Odg: Ekonomika javnog sektora i finansiranje javne uprave

Post by WB01 »

[quote="Jelena"]
pa ako je opcija 25.01. ne vidim kakav je to predrok kad je redovan rok 5 dana kasnije..Ja glasam za redovan rok 30.01.
[/quote]

Pa bit ce i redovan rok 30.1, ovo je predrok koji je zakazan da bi nam olaksali gust raspored i ovaj tempo ispita koji ne znam ni ja kako da nazovem...

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Ekonomika javnog sektora i finansiranje javne uprave

Post by TripleJ »

EkONOMIKA se predmet zove, a ne ekonomija (nije da cjepidlacim, ali eto).. elem, ne znam koliko je pametno i kao sto kaze kolegica Jelena, koja je svrha odgadjati kad je za 5 dana redovni rok, a jos se dobro sjecam kad je bio ispit iz ustavnog da je prof.Trnka govorio da bi on rado pomjerio rok na 01. ili 04. (koliko je to sada pouzdano, ne znam, ali sigrno je da je spomenuo), tako ako uzmemo i tu mogucnost, onda necemo stici spremiti nista.. ne znam, ja svakako necu izaci na predrok iz ekonomike (jedino ako bas stignem dobro spremiti), tako kako vecina odluci.. :D

Ali posto vidim da je kolega napisao da ce biti redovni rok u svakom slucaju, onda neka bude i predrok, nista ne kosta..

Jelena
Posts: 96
Joined: Wed Jul 15, 2009 4:00 pm

Odg: Ekonomika javnog sektora i finansiranje javne uprave

Post by Jelena »

i meni je svejedno..jedino postavlja se pitanje: ako bude predrok 25. onda bi profesor trebao dati rezultate do 30. jer sto cu izlaziti na ispit koji sam mozda vec polozila..ako je cijeli ispit I+II kolokvij onda moraju biti rezultati na oglasnoj ploci u petak poslije podne inace u subotu nastupa haos..

usput, da li ce ikada prof. staviti spisak od 1. kolokvija na oglasnu?

a samo komentar na pomjeranje rokova: meni je to malo bezveze, taman se skontam kako da vrijeme isplaniram i sta bude: pomjere ti ispit 7 dana ranije. Ako je prof. Trnka mislio pomjeriti ispit, mislim da je to vec trebala biti definitivna odluka, a ne sve 5 do 12..

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Ekonomika javnog sektora i finansiranje javne uprave

Post by TripleJ »

Slazem se! Vidjet cu da neko posalje mail asistentu pa da se to provjeri, pa cu javiti ovdje ako saznam. Mada ne vjerujem da ce biti ista od toga,jer se to treba najaviti..

Post Reply

Return to “Druga godina”