PFTZ: II godina | Opća diskusija

Sad ste već na pola puta...
odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

PFTZ: II godina | Opća diskusija

Post by odemwingie »

Hvala punoo kolegice.

typhoon
Posts: 136
Joined: Mon Dec 07, 2009 12:12 pm

PFTZ: II godina | Opća diskusija

Post by typhoon »

Da li je neko nekada zaledio godinu da mi kaže nešto više o tome :)

pekmez
Posts: 24
Joined: Thu Jul 05, 2012 5:20 pm

PFTZ: II godina | Opća diskusija

Post by pekmez »

untz.ba - u aktima - pravila studiranja - clan 18.
Last edited by pekmez on Wed Sep 11, 2013 3:18 pm, edited 1 time in total.

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

PFTZ: II godina | Opća diskusija

Post by odemwingie »

[quote="typhoon"]
Da li je neko nekada zaledio godinu da mi kaže nešto više o tome :)
[/quote]
Najbolje da odes do studentske sluzbe i provjeris ,mislim da nije komplikovana procedura ,znam samo da se placa odredeni novcani iznos kad hoces nastaviti studiranje.

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

PFTZ: II godina | Opća diskusija

Post by Dino91 »

Zna li neko je li komplikovana procedura prelaska sa PF na neki dr.fax?! I na koji fax je najbolje preci tj.da priznaju dosta polozenih predmeta?! Iskustva,ako se neko vec prebacio. Hvala

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

PFTZ: II godina | Opća diskusija

Post by Dino91 »

Kada i kako se moze traziti polaganje predmeta pred komisijom?! Da li npr.Kada smo u situaciji, da na socijalnom roku nismo polozili predmet koji nam je trebao za uslov a prof.ne zeli da da priliku novim rokom?! Hvala

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

PFTZ: II godina | Opća diskusija

Post by odemwingie »

Ja mislim da 3 puta moras pasti isti predmet sad ne znam jel pismeno il usmeno da bi mogo traziti polaganje ispita pred komisijom i mora se uplatiti 100 KM .Kolega Dino jesi to odlucio da se prebacis na drugi fax,ako veci ides najbolje je Orašje a imas i Vitez,Travnik i Bijeljinu pa odluci :mrgreen:  Bolje nemoj valja mi onda samom pisati na ovom forumu :mrgreen:

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

PFTZ: II godina | Opća diskusija

Post by Dino91 »

Niss od komisije provjerio sam, mozes samo u roku od 24h trazit komisiju sad nema niss od toga. Pa nisam jos niss odlucio, vidjet cu da pisem dekanu molbu da nam odobri rok za Bracno pravo a imam u utorak i Ustavn.inst. pa ako to sve polozim, tp mi ostade u pm, tako da niss od toga, jedino mi preostaje Orasje, to ni je najblize. ;) Ahhh meni je najgore, tako mi je krivo ne mogu ti to opisat al et ... Aaa sta da radim, dijeli drugima ing.ocito smo ti i ja jedini koji ness znamo,ostali suteee.
Last edited by Dino91 on Fri Sep 20, 2013 9:52 pm, edited 1 time in total.

selma_s
Posts: 311
Joined: Sun Dec 19, 2010 10:30 am

PFTZ: II godina | Opća diskusija

Post by selma_s »

Da li neko zna da li je odluceno koliko ce placati skolarinu oni koji su dva puta obnovili godinu pa tek sad dali uslov..a prilikom upisa su bili svp..da li sad prelaze na redovne na budzetu ili ...ima li neko tacne informacije..pozz

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

PFTZ: II godina | Opća diskusija

Post by odemwingie »

[quote="Dino91"]
Niss od komisije provjerio sam, mozes samo u roku od 24h trazit komisiju sad nema niss od toga. Pa nisam jos niss odlucio, vidjet cu da pisem dekanu molbu da nam odobri rok za Bracno pravo a imam u utorak i Ustavn.inst. pa ako to sve polozim, tp mi ostade u pm, tako da niss od toga, jedino mi preostaje Orasje, to ni je najblize. ;) Ahhh meni je najgore, tako mi je krivo ne mogu ti to opisat al et ... Aaa sta da radim, dijeli drugima ing.ocito smo ti i ja jedini koji ness znamo,ostali suteee.

Ma tesko je ono kad se obnovi godina pogotovo zbog jedno ili 2 predmeta al et kako je tako je :)  ja bih ti preporucio da ostanes na tuzlanskom pravu(jer ga uz sarajevsko smatram najjacim u Bih) a ako odlucis,idi na Orasje i ne bi trebo imati problema.pozz

[/quote]

Post Reply

Return to “Druga godina”