PFTZ: II godina | Opća diskusija

Sad ste već na pola puta...
odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

PFTZ: II godina | Opća diskusija

Post by odemwingie »

Sta je sa onom oglasnom tablom na fakultetu konkretno za 2 godinu niko nista ne stavlja u vezi ispita(parcijala),vidim na drugim godinama imaju obvjestenja u nas stoji samo da je roditeljsko i stara. pravo 26.4 a za ustavne institucije nema nista a stavit ce sigurno 2 dana do ispita :c053:takodje nema nista ni za stvarno pravo kad je ispit..

Disa
Posts: 113
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:03 pm

PFTZ: II godina | Opća diskusija

Post by Disa »

[quote="odemwingie"]
Sta je sa onom oglasnom tablom na fakultetu konkretno za 2 godinu niko nista ne stavlja u vezi ispita(parcijala),vidim na drugim godinama imaju obvjestenja u nas stoji samo da je roditeljsko i stara. pravo 26.4 a za ustavne institucije nema nista a stavit ce sigurno 2 dana do ispita :c053:takodje nema nista ni za stvarno pravo kad je ispit..
[/quote] Stvarno pravo je 3.5 ,a Ustavne inst . 8.5.

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

PFTZ: II godina | Opća diskusija

Post by odemwingie »

Zna li neko jesu sutra na rasporedu predavanja iz krivicnog i roditeljskog i starat.prava :P

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

PFTZ: II godina | Opća diskusija

Post by Dino91 »

Krivično znam da je danas i profesor dijeli potpise,iako sam ja skoro saznao,valjda neće biti problem dobiti potpis na upisu ocjene?!:s A za ovaj drugi predmet nezz Bgm.

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

PFTZ: II godina | Opća diskusija

Post by odemwingie »

Aha pa trebalo bi onda predavanja biti i sljedece sedmice buduci da sva predavanja traju do 31.maja a onda ide ovjera semestra,prosli semestar  gospodje u studen.sluzbi nisu htjele da mi ovjere semestar falio mi jedan potpis bas iz krivicnog pa moro sam ganjat prof. citavu sedmicu,nadam se da nisu zadnja predavanja iz krivicnog.

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

PFTZ: II godina | Opća diskusija

Post by Dino91 »

Pa i ja se toplo nadam da ce tako biti i da dns nije bio zadnji dan predavanja, inace sam na*ebo :s. A i kolege su inace kolegijalne da su prenijele sto je ass rekao c c c.

Fantom_X
Posts: 20
Joined: Thu Oct 07, 2010 11:18 pm

PFTZ: II godina | Opća diskusija

Post by Fantom_X »

a sta treba za ovo sto smo upisali u inedeks stare profesore koji ne predaju vise jel to treba u studentskoj prepravit ili sta

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

PFTZ: II godina | Opća diskusija

Post by odemwingie »

Ja nisam jos nista diro,najbolje ti da vidis u studentskoj.

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

PFTZ: II godina | Opća diskusija

Post by Dino91 »

Na novoj,narednoj, stranici napises te nove profesore a na staroj stranci na kojoj su ti upisani profesori, to ce ti one u studentskoj samo prekrizit, kad se bude ovjeravao semestar. ;)

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

PFTZ: II godina | Opća diskusija

Post by odemwingie »

Zna li neko u koliko sati su sutra potpisi iz nasljednog i roditeljskog.

Post Reply

Return to “Druga godina”