PFTZ: II godina | Opća diskusija

Sad ste već na pola puta...
AmkoTz
Posts: 8
Joined: Thu Jul 30, 2009 6:28 pm

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by AmkoTz »

Nisam kritikovao forum,nego "nas" koji ga ne koristimo u prave svrhe!!lijep pozz

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by MarcusTulliusCicero »

[quote="AmkoTz"]
Nisam kritikovao forum,nego "nas" koji ga ne koristimo u prave svrhe!!lijep pozz
[/quote]

Ma znam, nego svi očekuju odgovor u roku od par minuta ili sati. :)
Učinili smo dosta što se tiče promocije, ali eto raja valjda još odmara... Biće mnogo aktivnije kada počnu predavanja.  :d055:

AmkoTz
Posts: 8
Joined: Thu Jul 30, 2009 6:28 pm

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by AmkoTz »

Ma nema problema!a da budem iskren jesam ocekivao brz odg.jer nemam vremena otici na Fax ali nema veze...tnx

lord
Posts: 53
Joined: Thu Jul 02, 2009 1:28 am

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by lord »

1)Rim i nacionalna nisu na drugoj nego na prvoj godini pa to tamu upitaj
2)Ako ti se toliko zuri a nemozes otic telefon u ruke i nazovi fax i pitaj
Broj fakulteta 250658

sentinel
Posts: 769
Joined: Sat Jun 27, 2009 12:38 pm

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by sentinel »

[quote="lord"]
1)Rim i nacionalna nisu na drugoj nego na prvoj godini pa to tamu upitaj
2)Ako ti se toliko zuri a nemozes otic telefon u ruke i nazovi fax i pitaj
Broj fakulteta 250658
[/quote]
Lord, jesi li ti cuo kad za izreku "Ispeci pa reci" ili bilo sta tome slicno?

Predmeti se mogu prenositi u sljedecu godinu, pa se ako se mogu prenijeti, mogu onda i polagati kada prijedjes. I, naravno, razlicite rokove imaju oni koji polazu sa druge godine predmete koji su na prvoj godini, a razlicite oni koji polazu predmete sa svoje godine, u ovom slucaju prve.

Dakle, na dobrom mjestu pita.

lord
Posts: 53
Joined: Thu Jul 02, 2009 1:28 am

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by lord »

Ja imao teoriju s prve(ostala mi) i polago je kad i svi!Nisam imao poseban rok ni za pismeni ni za usmeni!Logicno je da ako pitas za predmete sa prve god. pitas u toj temi,sa druge pitas u temi o drugoj godini...itd.Odakle ti skonta da je kolega sa druge godine? :d045:

sentinel
Posts: 769
Joined: Sat Jun 27, 2009 12:38 pm

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by sentinel »

Ove godine nisi mogao tako teoriju polagati, jer se odvojeno polazu Teorija drzave i prava I i II, a odvojeno Teorija Drzave i Teorija prava.

AmkoTz
Posts: 8
Joined: Thu Jul 30, 2009 6:28 pm

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by AmkoTz »

[quote="lord"]
1)Rim i nacionalna nisu na drugoj nego na prvoj godini pa to tamu upitaj
2)Ako ti se toliko zuri a nemozes otic telefon u ruke i nazovi fax i pitaj
Broj fakulteta 250658
[/quote]

Lord,ocigledno da si ti nesto pomijesao ili si na nekom drugom fakultetu...ako pazljivo procitas moj upit mozes vidjeti da nisam pitao za "Institucije rimskog pava" nego za "Rimsko pravo"!to su ti od ove akademske godine dva razlicita predmeta,odnosno,razlicito i odvojeno se polazu!!pozz

lord
Posts: 53
Joined: Thu Jul 02, 2009 1:28 am

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by lord »

[quote="sentinel"]
Ove godine nisi mogao tako teoriju polagati, jer se odvojeno polazu Teorija drzave i prava I i II, a odvojeno Teorija Drzave i Teorija prava.
[/quote]

Jesam!Jer teorija I je teorija drzave a Teorija II je teorija prava!tako je i sama knjiga podjeljena
Prije su bili predmeti teorija I,II a sada teorija drzave,teorija prava,isti djevo samo drugi naziv.


sorry amkotz,cuo sam za to al sam zaboravio :kava:,to je uvijek bilo rimsko pravo,sad nasli s*** sa tim nazivima,pa sve zivo izmjenjali!

sentinel
Posts: 769
Joined: Sat Jun 27, 2009 12:38 pm

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by sentinel »

Mozda si zajedno sa prvom godinom mogao polagati usmeni, pismeni nemoguce.
Znam da sam ja Dzenetu pitao da izadjem na Teoriju prava sa drugom godinom i to mi je isto rekla.
Drugi je nacin testiranja, mozda i sasvim druga pitanja. Sad je podijeljeno po kolokvijima, prije nije bilo.

Post Reply

Return to “Druga godina”