PFTZ: II godina | Opća diskusija

Sad ste već na pola puta...
otpravnik
Posts: 726
Joined: Wed Sep 16, 2009 11:19 pm

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by otpravnik »

:) ja sada podjo da napisem kolegi da prosle sedmice nije moglo ni biti predavanja......

torg
Posts: 95
Joined: Tue Sep 29, 2009 2:41 pm

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by torg »

[quote="Dzana_Tz"]
Predavanja iz krivicnog nisu bila prosle sedmice,prosle sedmice je jos bila obustava nastave,uvodna predavanja iz krivicnog su odrzana 9.10. Sto znaci da bi trebala sutra biti predavanja iz krivicnog.
[/quote] Hvala na odgovoru, moja greska sve kontam da su bila prosle sedmice.

sentinel
Posts: 769
Joined: Sat Jun 27, 2009 12:38 pm

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by sentinel »

Predavanja ce biti odrzana. Asistent je rekao danas da profesor sutra dolazi i da ce pokusati podijeliti materiju koju treba prijeci do kolokvija kako bi nadoknadili izgubljeno vrijeme.

eminaa
Posts: 15
Joined: Sat Oct 10, 2009 2:21 pm

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by eminaa »

danas na vjezbama iz krivicnog nista posebno, samo neke uvodne napomene i informacija da imamo uslovne predmete na dr. god. a to su: gradjasnko i krivicno pravo.... ;(

Bellatrix
Posts: 506
Joined: Mon Jul 06, 2009 9:21 pm

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by Bellatrix »

Super da nije Ustavno pravo uslovni predmet,krivicno i gradansko meni nisu narocito teski,to su predmeti koji su zanimljivi i jedva cekam da ih pocnem uciti.Ali sta je asistent rekao da li da ucimo po onoj knjizi sto je prof dao Zvonimir Tomic ili da ucimo po staroj knjizi Petrovic-Jovasevic.I koje su to uvodne napomene,sta je rekao o nacinu polaganja,

sentinel
Posts: 769
Joined: Sat Jun 27, 2009 12:38 pm

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by sentinel »

Cini mi da da se samo po Tomicu uci prvi dio, a drugi i po Tomicu i po Petrovicu. Neki kazu da je to samo nekoliko poglavlja, da se samo malo dopunjava, tako da ce se te moci kopirati ako se ne nadje knjiga. Ja je jos nigdje nisam nasao.
Kako saznajem, Krivicno pravo I - Opci dio je danas otislo u stampu i ne zna se do kada ce biti gotovo. Malo gdje ce se moci naci u trgovinama.

Bellatrix
Posts: 506
Joined: Mon Jul 06, 2009 9:21 pm

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by Bellatrix »

Koju knjigu nisi nasao?A u drugom semestru je prof rekao samo saucesnistvo i sankcije iz petrovic,a oba semestra Tomic obavezna.Ali mene vise interesuje sta je asistent rekao,ali hajd imaju vjezbe iduce sedmice.  :woohoo:

sentinel
Posts: 769
Joined: Sat Jun 27, 2009 12:38 pm

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by sentinel »

Nisam nasao ni Petrovica, ni Tomica Krivicno pravo I - Opci dio. Krivicno pravo II - Posebni dio jesam.

Bellatrix
Posts: 506
Joined: Mon Jul 06, 2009 9:21 pm

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by Bellatrix »

Petrovic mozes naci kod bilo koga od prosle godine.

Kopirane knjige se ne smiju reklamirati, jer se tako krše pravila foruma. Molim vas poštujte to.

Dama Pikova



Dobro izvinjavam se,jedino znam da se orginal moze naci u Sarajevu.
Last edited by Bellatrix on Fri Oct 23, 2009 2:08 pm, edited 1 time in total.

Jelena
Posts: 96
Joined: Wed Jul 15, 2009 4:00 pm

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by Jelena »

Da li ima na forumu vanrednih studenata, npr. nekoga sa druge godine?? Interesuje me da li ce biti organizovano ista za vanredne u nekim vecernjim satima..

Post Reply

Return to “Druga godina”