PFTZ: II godina | Opća diskusija

Sad ste već na pola puta...
vojvo
Posts: 28
Joined: Tue Nov 17, 2009 11:02 pm

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by vojvo »

daj Boze, da nas ne zakinu  :S

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by TripleJ »

Nema popravnih ove godine u aprilu. Popravni od ove godine idu 14 dana nakon prvih zavrsnih rokova. Novi rektor, nova pravila :) Zar nisu izbacili onu listu sa rokovima?

typhoon
Posts: 136
Joined: Mon Dec 07, 2009 12:12 pm

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by typhoon »

važi li povlastica plaćanje 50% od ukupnog iznosa za one 'kategorije' studenata prilikom obnove?u studentskoj su mi rekli da ne važi.je li nekome rečeno drugačije?

Bellatrix
Posts: 506
Joined: Mon Jul 06, 2009 9:21 pm

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by Bellatrix »

Da li neko zna kada pocinje ljetnji semestar, tj. kada pocinju predavanja?  :moli:

watch_out
Posts: 163
Joined: Mon Aug 31, 2009 11:49 pm

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by watch_out »

moze li mi neko molim vas reci u koliko sati je sutra gradjansko pravo slovo Č,jer ne mogu da otvorim onaj link na rokovima,i izlazim sad treci put,obnavljam godinu,jel trebam nesto da placam???

cvjetic83
Posts: 123
Joined: Thu Jul 09, 2009 11:44 pm

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by cvjetic83 »

do kada je ovjera semestra za Vas i da li se sa tim uplacuju ispiti koje se polazu u ljetnom sad sa ovom ovjerom ...treba mi hitno ta informacija ...ako neko moze da mi odgovori....  :moli: :moli:

hepatija
Posts: 76
Joined: Sat Jan 29, 2011 5:55 pm

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by hepatija »

bila je sad ovjera zimskog i upis ljetnog,ne znam kada je ovjera,nekad tamo poslije predavanja za ljetni,a sada smo placali samo za ispite iz zimskog semstra 30 KM po predmetu

freakin_brother
Posts: 78
Joined: Sun Oct 11, 2009 11:49 pm

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by freakin_brother »

Hoce li se popravni ispiti za ovaj mjesec odrzavati u predvidjenim terminima ili ce doci do pomjeranja?

sence
Posts: 42
Joined: Thu Sep 02, 2010 11:37 pm

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by sence »

Kolege, je li neko 100% zna da li su kolege koje su sada na trećoj godini, prošle godine, imali aprilski rok iz svih predmeta?  :zamisljen:

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: II godina | Opća diskusija

Post by TripleJ »

Jesmo :) Ali tada smo imali jedan redovni (prvi zavrsni) u januaru-februaru (znaci jedan rok) i onda su nam prvi popravni bili krajem marta-pocetak aprila (drugi rok), i drugi popravni kraj augusta-semptembar (zadnji rok), to su ta tri roka. Ove godine je drugacije, jer su napravili da idu zavrsni pa odmah kroz dvije sedmice prvi porpavni i u augustu drugi popravni. Znaci razlika je sto je prosle godine bilo oko mjesec i po-dva izmejdu dva roka, a od ove godine (svim godinama) je razlika 15 dana.

Post Reply

Return to “Druga godina”