PFTZ: II godina | Opća diskusija

Sad ste već na pola puta...
odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

PFTZ: II godina | Opća diskusija

Post by odemwingie »

Kolegice Selma ja mislim da placas 100 KM posto si sad presla u redovne .

selma_s
Posts: 311
Joined: Sun Dec 19, 2010 10:30 am

PFTZ: II godina | Opća diskusija

Post by selma_s »

[quote="odemwingie"]
Kolegice Selma ja mislim da placas 100 KM posto si sad presla u redovne .
[/quote]

i ja sam mislila kolega al ceka se odluka da li ce tako biti ove godine i jos istu nisu donijeli..javila mi je kolegica da je danas bila u studenskoj i da i oni jos uvijek cekaju..

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

PFTZ: II godina | Opća diskusija

Post by odemwingie »

Cekaju da vide koliki ce biti manjak para sto su pokrali i potracili na godisnje odmore pa to sad sve studenti  namiruju :S

selma_s
Posts: 311
Joined: Sun Dec 19, 2010 10:30 am

PFTZ: II godina | Opća diskusija

Post by selma_s »

ma na drugim akultetima je vec pocela uplata samo kod nas nije vjerujte da je dosta studenata tako iznervirano zbog toga..
ali neka nam je tako kad svi sutimo i ne borimo se za svoja prava...pozz

Fantom_X
Posts: 20
Joined: Thu Oct 07, 2010 11:18 pm

PFTZ: II godina | Opća diskusija

Post by Fantom_X »

ja sam upiso prvu kao redovni samofinansirajuci i placo 600 pa sam obnovio i kad sam upisivo drugu placo 100 KM i sad sam dao uslov za trecu i zna li ko jel sad kad budem upisivo trecu jel placam ponovo 600 ili 100

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

PFTZ: II godina | Opća diskusija

Post by odemwingie »

Kolega trebo bi po pravilu opet 100 KM uplatiti e sad mozda sta promijene.Nego zna li neko da li je bio upis,treba da uplatim obnovu 2 godine a nisam toliko azuran na fax-u.poz

Fantom_X
Posts: 20
Joined: Thu Oct 07, 2010 11:18 pm

PFTZ: II godina | Opća diskusija

Post by Fantom_X »

e hvala kolega a upis je poceo i traje do 11.10

Coraco
Posts: 77
Joined: Fri Oct 21, 2011 11:33 pm

PFTZ: II godina | Opća diskusija

Post by Coraco »

Fantom_X plaćaš 100 KM.

Kolega odemwingie, evo u cijelosti oglas o upisu:

Obavještavaju se studenti svih studijskih godina da je upis u akademsku 2013/2014. do 11.10.2013. Prilikom upisa potrebno je dostaviti popunjen upisni materijal, dvije uplatnice i indeks.
Redovni i vanredni studenti prilikom upisa prilikom upisa studijske godine plaćaju iznose koje su plaćali prethodne akademske godine, a za prvu i drugu obnovu studijske godine plaćaju 100 KM.

Redovni studenti koji su dva puta obnavljali studijsku godinu, a nisu stekli uslov za upis više godine studija, imaju pravo po zakonu o visokom obrazovanju da nastave školovanje i izvrše uplatu od 600 KM. Zahtjev za nastavak studija i upis obnove studijske godine student popunjava u studentskoj službi prilikom predaje upisnog materijala i uplatnica. 
Studenti koji su po navedenom zakonu akademske 2012/2013. godine obnavljali studijsku godinu i nisu stekli uslov za višu godinu plaćaju obnovu studijske godine 100 KM i 50% školarine (300 KM).

Post Reply

Return to “Druga godina”