PFTZ: Ekonomsko-pravni sistem i ekonomska politika

Sad ste već na pola puta...
Post Reply
odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

Odg: PFTZ: Ekonomsko-pravni sistem i ekonomska politika

Post by odemwingie »

Ima skripta s pitanjima i odgovorima tako je bilo prosle godine i ima ja mislim ovdje u skriptarnici mozes skiinuti ta pitanja za prvi kolokvij (jest da odgovora na neka pitanja nema u skripti) al mislim da je ostalo isto ko prosle godine.Govore ljudi da nije tezak ovaj predmet i da vecina polozi e sad vidjet cemo.)= A niisam ni ja bio na predavanjima danas bio sam odsutan duze vrijeme pa nisam nikako u toku.
Last edited by odemwingie on Tue Apr 02, 2013 2:41 pm, edited 1 time in total.

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

Odg: PFTZ: Ekonomsko-pravni sistem i ekonomska politika

Post by Dino91 »

Aham, ja sam skinuo sebi sa Fb od prosle godine ta pitanja ;). I ja sam tako cuo, pa cemo vidjet ako bude kao ova u 1 sem.bit ce super ;)). HValaaa

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

PFTZ: Ekonomsko-pravni sistem i ekonomska politika

Post by odemwingie »

Zna li neko kad je prvi kolokvij odredjen i jel se uci onih 46 pitanja za prvi kolokvij.thx unaprijed

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

PFTZ: Ekonomsko-pravni sistem i ekonomska politika

Post by Dino91 »

Kolega kolokvij je sutra u 8h za prvu grupu studenata tj.do slova K (misli se na prezime) a ostali u 9h. ;) A uci se tih 46 pitanja. ;)

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

PFTZ: Ekonomsko-pravni sistem i ekonomska politika

Post by odemwingie »

E hvala na odgovoru,dobro je da se uci po tim pitanjima.

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

PFTZ: Ekonomsko-pravni sistem i ekonomska politika

Post by odemwingie »

Super prodje ispit i svaka cast profesoru vidi se da covjek nece ni sebe ni nas da zamara sa ovim ekonomskim(stvarno nezanimljivim predmetom) na pravnom fakultetu.Kako je bilo danas dalje ne bi trebalo biti problema sa ovim predmetom jedino ce problem biti oko rezultata jer prof. nije bas azuran i valja  sigurno ici do njegove kancelarije ako ne sad onda na upis ocjene :mrgreen:

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

PFTZ: Ekonomsko-pravni sistem i ekonomska politika

Post by Dino91 »

Da, to si u pravu. Svaka cast profesoru ;). Znam, to sam cuo, haa nista stalno ga na predavanjima pitati kada ce rezultati dok ne kaze da mu dodjemo u kancelariju ili ce izbaciti rezultate :). A kakav je sto se tice ocjenjivanja i je li danasnji ispit nosio 50bod ili ...?!

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

PFTZ: Ekonomsko-pravni sistem i ekonomska politika

Post by odemwingie »

Mislim da je 50 bodova danasnji ispit nosio, 2 kolokvij odnosno zavrsni ispit ce 40 i 10 na prisustvo ,trebalo  bi biti isto ko do sad a ne znam kakav je na ocjenjivanju ,znam sam da ukoliko ti bude  trebalo nekoliko bodova za prolaz prof. ti da 2,3 pitanja da uradis u kancelariji.Nego jel profesor reko na uvodnom predavanju da li da je svima 10 bodova na prisustvo na predavanjima ili samo onima koji dolaze.To mi je promaklo. :)

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

PFTZ: Ekonomsko-pravni sistem i ekonomska politika

Post by Dino91 »

Aha, to sam i ja mislio ;). Joooj to nezz, jer ja kada dodjem na predavanje on kaze kome je mrsko biti moze izaci, piti kafu, tako da mislim da tu ne bi trebalo biti problema, to svi poloze (bar su mi tako rekli a i on je danas rekao da nema niko od prosle godine ko nije polozio ovaj predmet), ocekujemo i mi tako :). Sretnooo.

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

PFTZ: Ekonomsko-pravni sistem i ekonomska politika

Post by odemwingie »

E ,super znaci trebalo bi da svima da tih 10 bodova na prisustvo i plus ako je to profesor reko da nema nikog ko nije polozio ovaj predmet od prosle godine zaista ne bi trebalo biti problema.Hvala puno Dino :D

Post Reply

Return to “Druga godina”