PFTZ: Ekonomsko-pravni sistem i ekonomska politika

Sad ste već na pola puta...
Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

PFTZ: Ekonomsko-pravni sistem i ekonomska politika

Post by Dino91 »

Tako nekako ;)). Pred nama je :). Ma nista.

pekmez
Posts: 24
Joined: Thu Jul 05, 2012 5:20 pm

PFTZ: Ekonomsko-pravni sistem i ekonomska politika

Post by pekmez »

Moze li neko, ako se sjeca, napisati kakva su pitanja bila na kolokviju? Nisam radila, pa da vidim otprilike sta da spremam za ispit. Hvala unaprijed.

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

PFTZ: Ekonomsko-pravni sistem i ekonomska politika

Post by odemwingie »

Tesko da ce se ko sjetiti tih pitanja sa kolokvija,znam samo da je bilo poprilicno lagano,profesor je pusto da se prepisuje :mrgreen: Uglavnom bilo je 10 pitanja na ispitu 2,3 pitanja su bila da se zaokruze ,ostala da se napise nekoliko recenica i takoo,ne bi trebala imati problema :mrgreen:
Last edited by odemwingie on Thu May 23, 2013 3:21 pm, edited 1 time in total.

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

PFTZ: Ekonomsko-pravni sistem i ekonomska politika

Post by odemwingie »

Sta je sa potpisima iz ovogo predmeta,ja kako znam nisu bili do sad, da li ce sutra biti predavanja zna li neko??.. ili se mora ici kod prof.  u kancelariju da se dobije potpis :mrgreen: poz

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

PFTZ: Ekonomsko-pravni sistem i ekonomska politika

Post by Dino91 »

Profesor je dijelio potpise na predavanju a mozes ba otic i do njega na ekonomskom fak.i ja moram otici do njega poptisao mi se na pogresno mjesto pa ako neko zna broj kancelarije bilo bi super,da ne lutam dzaba :p ?!

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

PFTZ: Ekonomsko-pravni sistem i ekonomska politika

Post by odemwingie »

Bila su sad u utorak predavanja i dijelio je ponovo potpise i cito rezultate sa 1 kolokvija a ne znam bgm u kojoj je kancelariji ,mislim da je na 2 spratu gdje je i prof.Merim i cini mi se da je samo utorkom prisutan, al opet pitaj nekog na ekonomiji.

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

PFTZ: Ekonomsko-pravni sistem i ekonomska politika

Post by Dino91 »

Da,daa ;). Bgm rezultati i nisu bas sjajni, kako se ocekivalo. Ugl da li prof.daje onako od sebe 10 bodova na prisustvo, posto i kad dodjes na predavanje on kaze ko ne moze da sjedi nek ode piti kafu :) ?! E super, bitno da je to kod Merima, znam ostalo. ;))

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

PFTZ: Ekonomsko-pravni sistem i ekonomska politika

Post by odemwingie »

Kad je prof. cito rezultate najvise sam cuo da je neko dobio 33 boda ,vecinom se vrtilo oko 20 i nesto,tako da mislim da je test tj.  prvi kolokvij nosio 40 boda al opet ko ce ga znati,najgore je sto sam propustio prva predavanja.Ja kako sam cuo da daje svima bodove na prisustvo.

Dino91
Posts: 709
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:52 pm

PFTZ: Ekonomsko-pravni sistem i ekonomska politika

Post by Dino91 »

Da,da u pravu si. ;) Ugl na 2 kol. moramo zapet, da super naucimo ili prepisemo :pp.

odemwingie
Posts: 329
Joined: Thu Jan 05, 2012 4:58 pm

PFTZ: Ekonomsko-pravni sistem i ekonomska politika

Post by odemwingie »

Jel se sta mjenjalo il je osto ispit za subotu i zna li se satnica ispita. :)

Post Reply

Return to “Druga godina”