PFTZ: Kriminologija

Sad ste već na pola puta...
sentinel
Posts: 769
Joined: Sat Jun 27, 2009 12:38 pm

Odg: Kriminologija

Post by sentinel » Fri Oct 01, 2010 10:13 pm

Profesor ce u Tuzlu dolaziti tek iza 10. oktobra.  :f055:

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Kriminologija

Post by TripleJ » Fri Oct 01, 2010 10:20 pm

Oooj pa kad cemo se upisati? :S

otpravnik
Posts: 726
Joined: Wed Sep 16, 2009 11:19 pm

Odg: Kriminologija

Post by otpravnik » Sat May 07, 2011 7:13 pm

Da li je istina da je kolokvij 12.

freakin_brother
Posts: 78
Joined: Sun Oct 11, 2009 11:49 pm

Odg: Kriminologija

Post by freakin_brother » Sun May 08, 2011 8:48 am

Jeste. Zna li neko iz čega se uči ovo?

baky
Posts: 76
Joined: Wed Jan 12, 2011 10:21 am

Odg: Kriminologija

Post by baky » Tue May 10, 2011 10:36 pm

probaj u skriptarnici pfSa prva godina ima neka skripta valjda je to :dunno:

WB01
Posts: 293
Joined: Tue Jul 28, 2009 11:58 am

Odg: Kriminologija

Post by WB01 » Tue May 17, 2011 1:57 pm

jel ima kakvih novosti u vezi ispita, kako ce izgledati test ove godine?

otpravnik
Posts: 726
Joined: Wed Sep 16, 2009 11:19 pm

Odg: Kriminologija

Post by otpravnik » Thu May 19, 2011 8:26 pm

u ponedjeljak je i bit ce na zaokruzivanje

WB01
Posts: 293
Joined: Tue Jul 28, 2009 11:58 am

Odg: Kriminologija

Post by WB01 » Thu May 19, 2011 9:07 pm

[quote="otpravnik"]
u ponedjeljak je i bit ce na zaokruzivanje
[/quote]

imas li ono sto je okacio na oglasnu? sta treba spremati...

LLejla 87
Posts: 31
Joined: Sun Feb 28, 2010 6:09 pm

Odg: Kriminologija

Post by LLejla 87 » Sat May 21, 2011 9:15 pm

Zna li neko u koliko je sati kolokvij u ponedjeljak :zamisljen:

Emir_TZ
Posts: 52
Joined: Tue Oct 20, 2009 3:54 pm

Odg: Kriminologija

Post by Emir_TZ » Sun May 22, 2011 6:15 pm

16:00  (H)

Post Reply

Return to “Druga godina”