PFTZ: Kriminologija

Sad ste već na pola puta...
Post Reply
bhpravnik
Posts: 46
Joined: Sat Jul 10, 2010 4:01 pm

Odg: Kriminologija

Post by bhpravnik » Sat Jul 10, 2010 6:41 pm

u redu, hvala jos jednom

miss
Posts: 105
Joined: Mon Jul 06, 2009 4:24 pm

Odg: Kriminologija

Post by miss » Sun Sep 12, 2010 12:07 pm

Jel se neko sjeca pitanja sa proslog roka?:)

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Kriminologija

Post by TripleJ » Wed Sep 15, 2010 1:33 pm

Samo da javim da su rezultati izasli, za one koji ne znaju :)

sentinel
Posts: 769
Joined: Sat Jun 27, 2009 12:38 pm

Odg: Kriminologija

Post by sentinel » Wed Sep 15, 2010 9:48 pm

[quote="TripleJ"]
Samo da javim da su rezultati izasli, za one koji ne znaju :)
[/quote]
Zahvaljujem.  :d055:
Bas me zanima koliko je proslo.  :@

sandra79
Posts: 72
Joined: Mon Dec 21, 2009 11:29 am

Odg: Kriminologija

Post by sandra79 » Wed Sep 15, 2010 9:59 pm

Zna li se kad je uvid ili upis ocjena?

WB01
Posts: 293
Joined: Tue Jul 28, 2009 11:58 am

Odg: Kriminologija

Post by WB01 » Thu Sep 16, 2010 10:20 pm

Kada je sljedeci rok iz kriminologije? jel se to nesto mijenjalo...


kako mi ide na zivce ovaj predmet  :biggrinlove: niko me jos nije toliko puta oborio  :mrgreen:

sentinel
Posts: 769
Joined: Sat Jun 27, 2009 12:38 pm

Odg: Kriminologija

Post by sentinel » Thu Sep 16, 2010 10:40 pm

I ja sam lakse polagao uslovne, nego kriminologiju i imovinske.  :|

Mislim da se nije nista mijenjalo osim sto ce se vjerovatno pomjeriti sa 16:00 na 16:30h.

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Kriminologija

Post by TripleJ » Thu Sep 16, 2010 11:34 pm

Same here!
Ako bude promjena sto se tice tacnog vremena ispita, javite. I ja cu ako saznam prije :D

sabanovic
Posts: 5
Joined: Sun Aug 16, 2009 11:26 pm

Odg: Kriminologija

Post by sabanovic » Thu Sep 23, 2010 4:09 pm

zna li neko kad su rezultati ???

typhoon
Posts: 136
Joined: Mon Dec 07, 2009 12:12 pm

Odg: Kriminologija

Post by typhoon » Thu Sep 23, 2010 4:25 pm

izašli su rezultati

Post Reply

Return to “Druga godina”