PFTZ: Kriminologija

Sad ste već na pola puta...
Bellatrix
Posts: 506
Joined: Mon Jul 06, 2009 9:21 pm

Odg: Kriminologija

Post by Bellatrix »

Da li neko zna kada je uvid ili upis?

sentinel
Posts: 769
Joined: Sat Jun 27, 2009 12:38 pm

Odg: Kriminologija

Post by sentinel »

[quote="Bellatrix"]
Da li neko zna kada je uvid ili upis?
[/quote]
Uvid je, cini mi se, sutra. A upis ce biti naknadno dogovoren.

Bellatrix
Posts: 506
Joined: Mon Jul 06, 2009 9:21 pm

Odg: Kriminologija

Post by Bellatrix »

Hvala, ali moze li neko ako zna napisati ukolko je tacno sati, da ne idem dzaba u 8 sati na fax, da ne bih zakasnila na uvid ukoliko sam pala....

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Kriminologija

Post by TripleJ »

Uvid je sutra u 16h i 15min! :D

Bellatrix
Posts: 506
Joined: Mon Jul 06, 2009 9:21 pm

Odg: Kriminologija

Post by Bellatrix »

Ma super, ukoliko sam pala moram naci nacin kako da se podijelim na dva dijela i da jedan dio ode na ispit iz roditeljskog a drugi na uvid iz kriminologije....Jos ova zbrka sa dodatnim ispitnim rokom...svaka cast pravni fakultet... :) Hvala na informaciji...

WB01
Posts: 293
Joined: Tue Jul 28, 2009 11:58 am

Odg: Kriminologija

Post by WB01 »

Hoce to kad asistentica radi, pa prilagodjava sebi i vrijeme ispita i vrijeme uvida u rad...


jesmo li mi ovdje zbog nje il ona zbog nas?  :bravo: :bravo: :bravo:

Bellatrix
Posts: 506
Joined: Mon Jul 06, 2009 9:21 pm

Odg: Kriminologija

Post by Bellatrix »

Ne bi meni smetalo sto pomjera vrijeme ispita da joj prolaznost nije manja nego na Ustavnom pravu...stvarno mi nije jasno sta je sa asistentima ove godine i na prvoj i na drugoj godini....kako moze biti normalno da prolaznost varira od 30% do 4% ....

WB01
Posts: 293
Joined: Tue Jul 28, 2009 11:58 am

Odg: Kriminologija

Post by WB01 »

[quote="Bellatrix"]
Ne bi meni smetalo sto pomjera vrijeme ispita da joj prolaznost nije manja nego na Ustavnom pravu...stvarno mi nije jasno sta je sa asistentima ove godine i na prvoj i na drugoj godini....kako moze biti normalno da prolaznost varira od 30% do 4% ....
[/quote]


Meni nije jasno kad uspije pregledat sve radove, i zbog cega na oglasnoj ne budu svi studenti koji su izasli na ispit nego samo oni koji su polozili...

sentinel
Posts: 769
Joined: Sat Jun 27, 2009 12:38 pm

Odg: Kriminologija

Post by sentinel »

[quote="Bellatrix"]
Ne bi meni smetalo sto pomjera vrijeme ispita da joj prolaznost nije manja nego na Ustavnom pravu...stvarno mi nije jasno sta je sa asistentima ove godine i na prvoj i na drugoj godini....kako moze biti normalno da prolaznost varira od 30% do 4% ....
[/quote]
Ne bi ni meni smetalo sto pomjera vrijeme ispita da se upravo na ovom roku nije pokazalo da se moze stici na vrijeme.

[quote="WB01"]
Meni nije jasno kad uspije pregledat sve radove, i zbog cega na oglasnoj ne budu svi studenti koji su izasli na ispit nego samo oni koji su polozili...
[/quote]
Ako cemo realno, to nije predbacivati samo Kristini, nego i jos nekim asistentima. Samo sto su ti drugi asistenti daleko prizemniji od Kristine.
Last edited by sentinel on Fri Sep 24, 2010 2:01 am, edited 1 time in total.

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Kriminologija

Post by TripleJ »

Ni meni nije nista jasno. Cetiri puta izlazim na isti ispit, kao da popravim ocjenu i svaki put ista prica, ista ocjena sve isto... il' prepise il' ne prelgeda, il' je fakat do mene :S Kako je uopste uspjela pregledati radove za manje od 5 sati... mozda je i do nas, ko ce ga znat'.

Post Reply

Return to “Druga godina”