PFTZ: Italijanski jezik

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

PFTZ: Italijanski jezik

Post by Legally Blonde »

Italijanski jezik...
Last edited by Legally Blonde on Sun Aug 19, 2012 5:25 pm, edited 1 time in total.

Bellatrix
Posts: 506
Joined: Mon Jul 06, 2009 9:21 pm

Odg: Italijanski jezik

Post by Bellatrix »

Profesorica je zanimljiva,vazno je samo dolaziti na vjezbe tj. predavanja i na njima ce biti dovoljno sve shvatiti.Pred ispit tacno kaze sta ce biti na ispitu pa se studenti mogu spremiti,prolaznost je 70% posto ali cisto zato sto mnogi ne dolaze na vjezbe pa dodu nespremni,mada sam cula da se moze i prepisati.Pa ko zna i ko smije riskirati neka izvoli mada smatram da nema potrebe za tim.

Diesel
Posts: 644
Joined: Sat May 23, 2009 8:05 am

Odg: Italijanski jezik

Post by Diesel »

je li to stvarno imate italijanski jezik na faxu kao predmet? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

sentinel
Posts: 769
Joined: Sat Jun 27, 2009 12:38 pm

Odg: Italijanski jezik

Post by sentinel »

Da, to je univerzitetski predmet. U ponudi su: talijanski jezik, samoodbrana, moderni plesovi, aerobik, fitness, plivanje, rukomet, nogomet, kosarka, stolni tenis i sl.

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: Italijanski jezik

Post by Dama Pikova »

[quote="sentinel"]
Da, to je univerzitetski predmet. U ponudi su: talijanski jezik, samoodbrana, moderni plesovi, aerobik, fitness, plivanje, rukomet, nogomet, kosarka, stolni tenis i sl.
[/quote]

zezas ili stvarno?  :mrgreen:
ako zaista imate takvu ponudu onda :w947:

sentinel
Posts: 769
Joined: Sat Jun 27, 2009 12:38 pm

Odg: Italijanski jezik

Post by sentinel »

[quote="Dama Pikova"]
[quote="sentinel"]
Da, to je univerzitetski predmet. U ponudi su: talijanski jezik, samoodbrana, moderni plesovi, aerobik, fitness, plivanje, rukomet, nogomet, kosarka, stolni tenis i sl.
[/quote]

zezas ili stvarno?  :mrgreen:
ako zaista imate takvu ponudu onda :w947:
[/quote]
Stvarno k'o stvarno pravo. ;)

Diesel
Posts: 644
Joined: Sat May 23, 2009 8:05 am

Odg: Italijanski jezik

Post by Diesel »

[quote="Dama Pikova"]
[quote="sentinel"]
Da, to je univerzitetski predmet. U ponudi su: talijanski jezik, samoodbrana, moderni plesovi, aerobik, fitness, plivanje, rukomet, nogomet, kosarka, stolni tenis i sl.
[/quote]

zezas ili stvarno?  :mrgreen:
ako zaista imate takvu ponudu onda :w947:
[/quote]


joj pa sta ja studiram..zapravo gdje studiram..da imamo ista od ovog gore navedenog ja bih bila presretna..visila bih na casovima talijanskog a iz bazena ne bih izlazila...ali et'sta ces kad zivim u nedodjiji zvanoj Sarajevo!?

sentinel
Posts: 769
Joined: Sat Jun 27, 2009 12:38 pm

Odg: Italijanski jezik

Post by sentinel »

Nije nama bas tako lijepo. Ipak mi imamo i predmete kao sto su i Rimsko pravo, Nacionalna historija i sl. :D

Diesel
Posts: 644
Joined: Sat May 23, 2009 8:05 am

Odg: Italijanski jezik

Post by Diesel »

pa dobro rim sam imala i ja..i historiju i to ne jednu(nacionalnu)nego tri:historiju o Bosni,historiju o bosanskom pravu i komparativno pravnu historiju....a kad ovdje dodas jos i pravnu logiku sa metodologijom prava da ti pozli nista drugo..ali eto..ide nekako...

Legally Blonde
Posts: 1250
Joined: Fri Feb 20, 2009 1:39 pm

Odg: Italijanski jezik

Post by Legally Blonde »

Leleeee....
Boga mi po ovome sto sad ovdje citam ispade da mi u SA koji studiramo smo zakinuti i to dobrooo...
Cccc...Kao da ste u drugoj drzavi a ne u drugom kantonu...  :o293:

Post Reply

Return to “Prva godina”